Dostunuzu düşmanınızı seçebiliyor musunuz?

Bunda burçların etkisine inanır mısınız bilmem ama bu da bir fikir olsun

Dostunuzu düşmanınızı seçebiliyor musunuz?

1|1
10|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Seçemiyorum.. Burca göre de hiç seçilmez. Ona bakarsak Oğlak ve başaklarla her daim anlaşabilmem lazım ama eli işte gözü oynaşta oldu mu birileri soğuyorum. Madem burçlardan gidiyoruz yengeçler neredesiniz :)

BOĞA burcu erkeği toprak grubuna mensup bir burçtan olduğu için o grubun kadınları ile iyi anlaşır. Başak ve Oğlak kadınları ile başta zor anlaşır gibi görünseler de, aslında birlikte çok iyi vakit geçirirler. İlişkilerini dengede tutup ilerletebilirlerse, ilişkinin ilerleyen zamanlarında harika bir çift olabilirler. Boğa burcu erkeği için en ideal eşler yengeç kadını, balık kadını ve akrep kadını olacaktır. Hoyrat ve kendine özgü bir yapıya sahip olan kıskanç akrep kadınları, daha ilk görüşte boğa burcu erkeğinin dikkatini çeker. Duygusal ve bir o kadar da sevdiğine bağlı bir kadın olan yengeç burcu kadını da boğa burcu erkeğinin dikkatini çeken kadınlar arasında yer alır.

1|0
    0|0
  • Burçların etkisine inanmam...
    Bir insanın karakter analizini çıkarmam için 5 - 6 soru sorarım. Vereceği cevaba göre iletişim kurarım...

1|0
    0|0
  • Burçlara göre hayatımı düzenlemem.

1|0
    0|0
  • Seçerim

1|0
    0|0
  • ikizler doğru boğa yanlış sanki

1|0
    0|0
  • hiç bilmezdim

1|0
    0|0
  • Herkes iki yüzlü seçemiyoruz :)

1|0
    0|0
  • Akrepler miymiş benim dostum...

1|0
    0|0
  • Tüm düşmanlarıma selam olsun... Eninde sonunda ölüp aynı yere gidicez ve hesabını bana değil Allah 'a vereceksiniz... saygılar...

1|0
    0|0
  • Yengec dusmanim olmadi iliskilerim oldu

1|0
    0|0
  • seçerim henüz düşman olacak biri çıkmadı karşıma çıksada iki eğlensem :)

1|0
    0|0
  • Inanmam pek

1|0
    0|0
  • inanmam 😏

1|0
    0|0
  • başak dostummuş

1|0
    0|0
  • Ben kaydırma yaparım seçerken

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yay burçlari benden uzak dursun😑

1|0
    0|0
  • Haha evet benimki tuttu. En iyi anlaştığım burç boğa en anlaşamadığım burç ise ikizler 😄 Ve dostumun burcu da oğlak. Onunkide tuttu Beğendim bu tespiti ✌

1|0
    0|0
  • Ahahah kesinlikle burçların uyumuna inanmıyorum ben balık burcuyum ve en yakın arkadaşım ikizler burdaki listeye göre düşman olmamız gerekiyor değil mi? 😂😂

1|0
    0|0
  • Ben oğlak burcuyum kardeşimle kedi köpek gibiyizdir ama düşman olduğumuzu sanmıyorum :D

1|0
    0|0
  • Dogruya yakin.

1|0
    0|0
  • Kürr

1|0
    0|0
  • Koçların düşmanı boğaların dostuyum o zaman.

1|0
    0|0
  • Hicte bile ben teraziyim dusmanim yay dostum oglak!

1|0
    0|0
  • Burçlara inanmam, dost düşman seçemem gerekte yok zaten belli ediyorlar kendilerini.

1|0
    0|0
Yükleniyor...