Bazı kadınların yaptığı mağdur edebiyatı sizce de sıkmadı mı?

Sürekli ülkede kadın eziliyor diye ağlayanlar, özellikle cinselliği kadın üzerinden gözümüze gözümüze sokanlar...
İnsan güçlü durmayı bilmeli, kaliteli insanları arkadaş ve sevgili olarak seçmeli ve gerek özel hayatıyla gerekse bacak arasıyla ilgili konularda kimseye müdahale ve yorum hakkı tanımamali bence.
Kimse size değer vermez, siz sızlanmayı bırakarak ve çaba göstererek istediğiniz değeri almak zorundasınız.

4|3
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Beni kullandi diyen kadini sevmem mesela cinsellik uzerindense olay. Isteyerek sevisip ardindan boyle duygu somurusu yapanlardan tiksiniyorum dhsvsbssn

Onun disinda evet kadini degersiz goren -ama bu duygusal manada degil politik dini vesaire manada- buyuk bir kitle var. Toplumsal duyarliligimi da goz ardi edemem djsgshdbs

3|0
    0|0
    • Her acidan kastediyorum, sirf cinsellik degil. Kadin istedigi degeri almayi bilirse digerleri de seve seve degerli görmek zorunda kalacaktir. Ağlanmak yerine harekete gecilip calısılmalı.

• Kadin once kendine deger vermeli.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ağlayarak kendini haklı duruma getirenlerden nefret ediyorum. Kadın dediğin cesur olur ya, her halta ağlamaz. Dik durmak gerekiyor diyince hemen erkek gibi olup para kazanmayı kasettiğimizi sanıyorlar ama dik durmak güçlü olmaktır. Her şeye zırlamak değildir.

1|0
    0|0
  • Yemin ediyorum yaz okulunda dersteyim ayağa kalkıp alkışladım. Sonunda aklı başında kadınlar da varmış dedim alkış 👏 👏 👏

1|0
    1|0
  • Yaz evet kimi bunu kulanıyor kimi ise dik durup aslında çok zor durumda olduğu halde n olursa olsun boyun eymiyor. işte onlar bütün güzelikleri hak ediyorlar bence...

1|0
    0|0
  • Ağlayıp sızlanmak çok ama çalışıp bişeyler yapmak yok.. Haklısın bence de.

1|0
    0|0
  • Iste bu.

1|0
    0|0
  • özgüven yok suistimal

1|0
    0|0
  • Genelde haklısın, Türkiye burası herkez mağdur. ama niye bu, bilinçsizlik ve dini devlete karıştırmaları sonucu.
    Sen hiç sordunmu yabancı bir kıza bekaretin önemini. Sor anlarsın

1|0
    0|0
  • sıktı ya hemde nasıl :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ortada bir mağduriyet var. Keske onlar sıksa..

1|0
    0|0
  • Kendini koruyamayan eğitimsiz kadınları bilinçlendirmek için sürekli gündeme getiriliyor bunlar. Özgürlük verilmez, alınır. Biz kendimizinkini alıyoruz ama özgürlüğü hayal etmesine bile izin verilmeyen kadınlar var ülkede.

2|1
    0|0
    • İcraat yapilmali. Sizlanarak bir yere varilamaz

• Maalesef başkalarının aile içindeki olaylara müdahale etmemize izin vermeyen bir devlet var. Yapabildiğimiz en büyük Icraat o kadınlar öldürüldükten sonra mahkemelerini takip etmek.

• Kesinlikle katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Hak verilmez alınır o kadar

2|0
    0|0
Yükleniyor...