Kapat

Gerçek ve Beklentisiz arkadaşlar, iyi gün dostu var mıdır?

Hepimizin hayatında iyi veya kötü arkadaşları olmuştur. İyi zamanlarında herkesin çevresinde oluyor. Fakat, zor zamanlarınızda dertleşebildiğiniz, beklentisiz şekilde size yaklaşım gösteren arkadaşlarınız var mıdır? Zor zamanlarınızda sığınılacak güvenli liman diyeceğiniz arkadaşlar, dostluklar kaldı mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hepimizin hayatında arkadaşları çoktur ama önemli olan gerçekten dostluk edinebildik. Her zaman iyi olduğumuzda yanımızda herkesi buluruz. Ama önemli olan dostluk ve arkadaşlık kötü zamanda da senin yanında ise o kişi gerçek dostur. Allaha çok şükür böyle parmağımın sayısını geçmeyecek kadar da olsa dost biriktirmişim. Ne mutlu bana. Bu siteden de gerçek dostum arkadaşım diyebileceğim @fairtail ile tanışmış olmak gerçekten benim için büyük bir onur. İyiki seni tanışımışım iyi ki benim arkadaşım, dostum olmuşsun. Umarım bu dostluk yıllar yıllar boyu sürer gider :) :)

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim arkadaşım, ne mutlu sizden böyle güzel kelimeleri okumak. Ben de sizin arkadaşım, dostum olmasından ötürü mutluyum. Aynı onur benim için de geçerli. Hakikatli, beklentisiz yaklaşım gösteren; ama sıkıştığında bir telefon ile yakın ve yanında olabilecek kadar varlığını hissettirebilen, dertleşebildiğin, her konuda konuşabildiğin ; destek bulabileceğin insan en önemlisi. Sevgili Sibel Erdem arkadaşım, yıllar geçse de her zaman aynı şekilde görüşmek, haberleşmek en önemlisi de dostum olarak kalman beni de mutlu edecektir.

• EİG için teşekkür ediyorum :)

• Ben teşekkür ederim arkadaşım :-) Sevgi ile kal.

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi gün dostu herkesin vardır. Zor günler içinde var çok şükür.

0|0
    0|0
  • Evet 6 senelik bir arkadaşım var. Herkese gerek bir tane zeytinim gibisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...