Babam yeni telefon almıyor napmalıyım?

Babam parasını vermez ama canını verecel bir cinsten iphone 4 kullanıyorum iki yıldır telefon o kadar kasıyorki kullanılmayacak halde kardeşimin sünneti oldu orda çokca para toplandı bir kısmıyla evin banyosunu yeniledi ama yemi telefon almam diyor ikna etmek için ne yapabilirim

0|2
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ogrenciysen duygusal giris yap ogrenciyim bak millet son model telefonlar kullanirken ben kasan telefon mu kullaniyim de hadi erkek cocugu olsam neyse kiz cocuguyum de telefon bozulsa sana ulasmak istesem ulasamasam ne olcak de :)

Edit: Ben baban olsam dayanamaz alirdim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• telefonu gömdükçe göm yok böyle kötü yok şöyle kötü yağ çek ilgilen olmadı git çalış kendin al

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kendin al o zaman

0|0
    0|0
  • Ben baban mıyım mk.

0|0
    0|0
  • Telefonu tamamen bozup sana ulaşamamalarını seni merak etmelerini sağla :D

0|0
    0|0
  • tecrübeyle sabittir, idare edebilecek olan idare edene kadar kullanılır. Yenisini almak için yapılacak tek şey elde olanı bozmaktır. Tekrar ıphone alma bide lütfen rica ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Taahut ile alirsaniz babandan para cikmaz. Cunku taksitler her ay fatura tutarina ilave edilir (24ay boyunca)

0|0
    0|0
  • Telefonum bozuldu filan de sonrada çık dışarı telefonuda yanına al ama kapalı olsun eve gelme saatinden 3 saat sonra gel eve telefon açılmıyordu haber veremedim ne yapayım diye ısrar et hala almazlarsa telefona elini bile sürme 3 4 gün

0|0
    0|0
  • annen yüklen o başarır

0|0
    0|0
  • ben yıllardır ihtiyaçlarımı babamın verdiği harçlıklarla karşılıyorum tutumlu olursan biriktirip alabilirsin

0|0
    0|0
  • Sevgiline aldırt :)

0|0
    0|0
  • tamam alcaz telefon sıkma canını

0|0
    0|0
  • çalış kendin al sende

0|0
    0|0
  • Evdekiler resmen çocuğun çukunun kesilmesini bekliyormuş be. 😅

0|0
    0|0
  • öyle olmaz o iş. telefonu hak edecek ne yaptın. dersler nasıl :)

0|0
    0|0
  • calis kazan al baska bisey diyemem..

0|0
    0|0
  • Boşver almasın :)

0|0
    0|0
  • O kadar üzüldüm ki senin için, sessiz sessiz ağlıyorum şu an.

0|0
    0|0
  • iyi etmiş babn alma sen de telefon elindeki neyine yetmiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Telefon kullanılmayacak halde ama

• 3ay

olsun sahip olaydın baban o parayı nasıl kazanıyor biliyormusun

• 3ay

Ailem ayrı babamın bana tek bir şey bile aldıgını görmedim hep annem alır annem sever bizi şimdi gerçekten baba gibi baba mı

• Ebeveyn suçu bu. Aga sen telefon döküldüğü için değil instagramda daha hızlı like atabilmek için telefon istiyorsun.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Para biriktirebilirsin kredi kartın varsa yarısını nakit odeyip geri kalanını karttan cektire ilirsin

0|0
    0|0
  • Telefonunun bozulduğunu söyle

0|0
    0|0
  • eski bir telefona ragzi isen alsin ama senin istedigin en yenisidir adam hakli bende almazdim. Calis kendin al

0|0
    0|0
Yükleniyor...