Babam benim hakkımı alıyor, ne yapmalıyım?

Merhaba babam 57 yaşında doğruyu söylemek gerekirse onun yüzünden daima ekonomik olarak sıkıntıda olduk. annemin biriktirdiği paraları borçlarını kapatmak için harcadı. babamdan nefret etmiyorum. zaten edemem. o benim babam. sadece daha iyi bir baba olmasını dilerdim. halamlar ve annem bana eğitim için iki ayda bir 1000 dolar gönderir. bu sefer parayı bana vermesi için babama vermişler. babam sanki benim hiç haberim yokmuş, parayı hiç göndermemişler gibi davranıyor. tahminimce borçlarını kapatmak için kullanacak. ben haberim yokmuş givi davranıyorum ama bu ilk kez yapışı değil. yurtdışında okuyorum para bana kitapları alabilmem için lazım. onu uyarmam, onu rencide eder mi? yoksa haberim olduğunu söylemeli miyim?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• bak kardesim bende su an yurtdisinda okuyorum ve cevremdeki ozellikle Turk kizlarini goruyorum. ozellikle yurtdisinda bir kiz parasiz birakilmamali cunku orasi Turkiye degil ve komsundan ya da bir arkadasin sana karsiliksiz yardim etmez. Mutlaka cevrende pusuya yatmis serefsizler vardir ve ALLAH kulu kula mecbur etmesin AMIN. Korkum sudur ki, bu serefsizlerin alcakca arzularina boyun egmek. Birak baban dusunsun sen degil ve ara babamni iste...
    O bir caresini bulur ama senin tek caren bedenin :(

0|0
    0|0
  • baba hakkı ödenmez

0|0
    0|0
    • karısını tehdit eden döven kızın geleceği içi olan paraları karıya kıza vermek için aldığı borçları kapamak için kullanan babaların hakkı olur mu acaba?

• Orasını allah Bilir.

• Sevmen gerekmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...