Kendinizi doğru ifade edemediginiz oluyormu? Yanlış anlasildiginizi hissettiğinizde ne gibi çözümlere basvuruyorsunuz?

Ben mi kendimi anlatamiyorum karşıdaki mi anlamak istemiyor bunun ayrımını yapmaya çalışmak da zor daha sonra haliyle bir de öfke kontrolü gereken durumlar oluyor bir çözüm yolu gösterin ne yapiyim nasıl davranmam lazım kendini doğru ifade edebilmek için hangi yöntemlere basvurmaliyim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bazen oluyor ama çoğu zaman ederm

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• insanlarının çogunun bazı davranışları aynıdır onun için anlamadıgı konuda ya susarım ya da alıştıra alıştıra sözle vehut eylemde anlatmaya çalışırım belki hoşuna gitmez ama çogu insan kandırılmayı ister doğru konuşanları yalancı der aldatanlarada iyi der onun için ya da aldatırım ya da kandırarak anlatmaya çalışırım misal örnek vermem gerekirse diyelimki şöyle bir zaafın var erkeklerin sana güzelsin denmesinde çok hoşnut oluyorsun ve öyle diyenler egona iyi geldigi için onlara kanın kaynıyor onlar sana bu nefsinin hoşuna giden sözü söylediler diye onları iyi bir insan olarak görüyorsun ama diyelim hem senin hem onların huylarını az çok öğrendim ve onları gözlemleyerek aslında sahtekar olduklarını öğreniyorum yani seni tuzagına düşürmek için nefsine giden sözleri söylüyorlar ve misal bende dobrayım içim dışım aynı ne görüyorsam onu söylerim ve sen bana güzelmiyim diye sorunca bende çirkinsin vehut ee idare diyor deyince nefsinin zoruna agrına giden söz etmiş oluyorum gözümün gördügü şeyi söyledim diye sen bu hoşuna gitmemiş ve direk beni yalancı buluyor kötü biri oldugumu kaba bayan düşmanı oldugumu düşünüyorsun ve sana dürüst oldugum için kötüledigin halde sana yardımcı olmak istiyorum o senin etrafında dolanan erkekler varya sana güzelsin diyen aslında her kıza öyle diyorlar tuzagına çekmek için senin nefsine giden sözleri söylüyorlar sakın onlara kanıp bir yerlere davet ederlerse gitme diye uyarıyorum bana inanmıyorsun seni kandıranları övüyor dürüst diyorsun ve bense senin nefsine hoş gelmeyen doğru sözler söylüyorum ama sanada zarar gelmesin diyede uyarıyorum bu uyarımdan dolayı kötülüyorsun ve sana dürüst davrananı seni düşüneni kötüledigin için ve seni kandırıp süslü cümleler kulananlarıda dürüst ve iyi insanlar dedigin için ya bende onlar gibi sana davranıyorum seni güzel bulmadıgım halde güzelsin diyorum romantik olmadıgım halde sırf gözünü boyamak için romantik takılıyorum bakıyorum sende artık beni iyi görüyorsun iyi biri oldugumu düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Ben anlattiklarimdan sorumluyum. karsimdakinin nasil anladigiyla ilgilenmem

0|0
    0|0
  • Çözüm olarak dayağı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Yanlis anlasilirsam, yanlis anlayan utansin

0|0
    0|0
  • Bazen banada oluyor bulursan yöntemini haber ver

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...