Yeni okul bana yeni dostluklar kazandırır mı?

En yakın dostlarımdan ayrıldım. Bir daha da barışmayacağız ikisi de hain. günlerdir kendimi berbat hissediyorum.
yeni okul bana yeni arkadaşlar kazandırır mı, daha iyi hissedecek miyim? 😪😪

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• küçüklügümden beri okulu sevmem okuldaki kişilikler hep sahte yalancı ve o çocuğu olur okulun da ammkk okuldaki ergenlerin deeee

0|1
    0|0
    • 3ay

Napıcam ben okul hariç nerede dost bulunur ki

En İyi Kız Görüşü

• Yeni okula geçiş biraz zor ve kötü. Alışma sorunu var ama ortam değişikliği iyidir. üniversiteye mi geçtin? kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet üniversite. Kendimi daha iyi hisseder miyim yeni arkadaşlarla?

Erkekler Ne Diyor 3

• farkli insanlarla tanisacagin kesin ve dolayisiyla onlarin ihaneti ya da kazigida farkli olacaktir. insanlara kolay kolay guvenmemeni oneririm

0|0
    0|0
  • En azından yüzlerini görmeyeceksin

0|0
    0|0
  • Oo dusundugun seye bak neler neler kazanacaksin :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne gibi 😪😪

• 3ay

Bu harika umarım artık içim rahat olur

• 3ay

Senin karakterinde onemli. pasif olursan keyif alamazsin..

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana benden bir tavsiye iyice tanımadan özel hayatını paylaşma

0|0
    0|0
    • 3ay

Kimseye güvenmiyorum artık kimseye.

• Kazandırır tabikide yeni okul gibisi var mı, hiç endişe duyma, bende arkadaşlarım yüzünden okul değiştirdim gayet mutluyum şimdi çok iyi arkadaşlarım var, 2-3 kepaze yüzünden arkadaşın olmayacağını düşünme

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok teşekkür ederim... O okulda da benim gibileri vardır birbirimizi buluruz işte :) inşallah ya o insanı bulurum. erkek kız farketmez gönlü güzel olsun yeter

• 3ay

Bulursun tabiki ama arkadaşın olmayacak diye üzülme değmez, yalnız geldin yalnız gideceksin hayatını yaşa kendini her zaman iyi ve önemli biri hisset

• 3ay

Teşekkür ederim❣

• yeni ortam yeni arkadaşlar demek

0|0
    0|0
Yükleniyor...