Namus denince neden ilk akla kadın gelir? Hem de etrafta namusunu kaybetmiş onca erkek varken?

Geri kafalı insanlar namusun sadece kadına özgü bir kavram olduğunu ve iki bacak arasında olduğunu düşünür, erkekler istediği yerde istediği fındığı kırar ama iş kadına gelince namusuz olur.
Heyy yavrum heyy yookk yaaa?

0|1
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Namus vücudun her zerre karesindedir. Bununla birlikte akıldadır. Namus sadece kadında değil, erkekte de bulunmakta.

Bazıları erkeğin namussuzluğuna ''milli'' unvanını verir ama bu erkeklerin kendi aralarında taktıkları bir lakaptır. Hiçbir anne baba çocuğuna bundan ötürü ''milli'' demez.

Gerek din, gerek kültür gerekse vicdani yönden ele aldığımızda kadın-erkek namusunun eşit olduğu görülüyor.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sorun o kadar yerinde olmuş ki tebrik ederim valla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yav tamam haklısın, ama ne yapalım? Toplum böyle. Ben hiç ilişki yaşamadım daha. Yani daha çok gencim, belki ondandır. Ama erkekler yapınca, babası takdir eder. Kız yaptığını söyleyemez bile babasına, evlatlıktan reddedebilir. Yani keşke sizde bakire/bakir olayı olmasaydı. Ama olmuş bir kere. Bizde öyle kaybedecek bir şey yok diye, rahat çoğu erkek. Ama o zar da önemli değil tabii. Rahat olsun kızlarda, onların elinde...

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek serbesttir..
    Erkekler 4 kadınla evlenebilir, kadın ise 1 erkekle evlenip ona hizmet etmek zorundadır.
    Sahi, bu sıcakta başından ayağına kadar kapayıp, beline kadar ter akıtıp çürük yumurta gibi kokutan kurumun adı neydi?

0|0
    1|0
  • hep kendi psikolojini rahatlatma sorunu bu boglu çamurluyu beğenmiyor misali evet namus sadece bacak arası değildir ama o da o katagoridedir asla kimse kendini haklı göstermeye çalışmasın kadınıda bir erkeğide günah sevap cihetinde eşittir

1|0
    0|0
  • Benim hayatımda öyle bir kavram yok

0|0
    0|0
  • Erkek namusunu askerde tutuyor pomçik (ortalik karissin biraz)

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım sendromu beyler. Ölü taklidi yapın gider

0|0
    2|0
    • 3ay

bir geri kafalı daha karşımızda işte siz evlenirken 0 km. kız istersiniz ama bekarken yemediğiniz halt kalmamıştır nerde adalett? konuşturm a şimdi beni

• 3ay

ben bu soruyu başka bir sitede gördüm kopyala yapıştır yaptım kendim yazmadım özellikle

• 3ay

Peki sorayım sana o zaman namus nedir?

• herkes aynı düşünmüyor iki bacak arasında diye bir kavram yok illa bişey yaşamaklada olmuyor kalben aldatıyosan zaten bitmiştir olay

0|0
    0|0
  • Namus sadece kadınlara özgü değil...
    Ama iki bacak arası da bir namus kriterleridir...

0|0
    0|0
  • yooo benim aklıma namus deyince kadın gelmiyor ama kadın olan biri geliyor o da Müjde Ar :D

0|0
    0|0
  • cabım benim senin o düşüncelerin bu ülkede işlemez :) böyle gelmiş böyle gider bu döngü

0|0
    0|0
  • kadının geçmişi erkeğin geleceği bir ilişkiyi belirler malesef ki

0|0
    0|0
  • erkeklerin şerefsizliği bakma sen

0|0
    0|0
  • Siz kizlarda mallik evlenmeden verirseniz erkekte kalmaz tabi :D

0|0
    0|0
  • valla kızlarda erkeklerde masum değil kimse masum ayağı atmasın

0|0
    0|0
  • kadınlar biz erkeklerden daha cesur daha delikanlı acı bir gerçek.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...