Siz olsanız çocuğunuz için camı kırar mıydınız?

Arabada kilitli kalan 5 aylık bebek için babası aracın camını kırdırmayıp çilingir çağırttı, sıcaktan bunalan bebek dakikalarca kurtarılmayı bekledi.

İddialara göre, çevredekilerin ve itfaiye ekiplerinin "camı kırıp çocuğu çıkartalım" önerisine aldırış etmeyen M. C. çilingir çağırdı. İtfaiye ekipleri 5 aylık bebeğin sıcaktan daha fazla etkilenmemesi için cama bir çarşaf gererek güneşin etkisini azaltmaya çalıştı. Çilingirin uğraşları sonucu otomobilin kapısı güçlükle açıldı. Bu arada baba M. C. gazetecilere tepki göstererek çekim yapmalarına engel olmaya çalıştı. Araçtan hemen çıkarılan Minik Ahmet'e sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapıldı. 35 derecelik sıcaklıkta, güneşin altındaki araçta kalan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrendi. Bebeklerinin iyi olduğunu öğrenen aile rahat bir nefes aldı.

haber linki

0|1
47|53

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğum o durumda kalsa kimseyi beklemeden ben kırardım o camı. Ne insanlar var ya dünya malı bu kadar onemli olmamalı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam çoğumu arabada asla bırakmam ! Dalganlık oldu bıraktım diyelim o halde o cam iner aşağı anında parçalarım hiçbir şey çocuğumdan değerli olmaz.. Umarım ileride allah nasip eder

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Ne manyaklar var yahu bir kaportacı çağırsalar camı açardı.

1|0
    0|0
  • çocuk yapmak bedava ama cam parayla. adam son dereece rasyonel davranmış

1|1
    0|3
  • Cam mi o kapiyi sokerim parcalarim be ne cami bir candan asla onemli degildir

1|0
    0|0
  • Ben en başta o çocuğu yalnız bırakmazdım. Ha diyelim bıraktık o zaman da camı değil kapıyı komple kırardım ben araba dediğin dedir ki ya?

1|0
    0|0
  • Yan mahalleden araba hırsızını çağırırdım

1|0
    0|0
  • camı deıl arabayı kırardım kanks

1|0
    0|0
  • Kırmazdım. Çünkü gerek yok. Arabanın anahtarı nerede? Açarım kapıyı, camı niye kırayım? :D He anahtar yoksa da, sıcaktan bunalmanın bir zararı olmaz. Kurtarır itfaiye ekibi. Ne olacak ağabey biraz dursa arabada. Ben dururdum şahsen. Bebek benle bir değil mi? :D

0|0
    1|0
  • aynı durum bizim başımızada geldi cama parke taşıyla saldırdık :D

1|0
    0|0
  • kırarım

1|0
    0|0
  • Bilmem o anki duruma göre tepki verirdim heralde

1|0
    0|0
  • Cocugun gözüne falan cam kırıkları gelir diye düşünmüştür bence. Camı bırak evi bile yıkarım cocugum icin suanda yok ama :D

1|0
    0|0
  • bırak itfaiyeyi kendim kırardım zaten onlar gelmeden evvel ve bence böyle bir durumda mal sahibinin rızası önemli olmamalı kırmalılar camı

1|0
    0|0
  • Çomar bu tiplere deniyor işte. Camı tuzla buz ederdim.

1|0
    0|0
  • He gördüm onu ne gerek var diyor bide güzel kardeşim

1|0
    0|0
  • Kırarım niye kırmayayım

1|0
    0|0
  • mal o çok küfrettim akla gelmez küfürler ben kapıyı koparırdım

1|0
    0|0
  • Demek ki neymiş, annelik babalık sadece çocuk yapmayla olmuyormuş.

2|0
    0|0
  • arabayı parçalarım lan

1|0
    0|0
  • O arabayı 2 ye bölerdim be ne cam kırması :S

1|0
    0|0
  • Arabayı yakarım Lan o Nasıl baba.

1|0
    0|0
  • Havanın 35 derece olmasına gerek bile olmadan kırardım

1|0
    0|0
  • ne camı kırması kapıyı sökerdim.!

1|0
    0|0
  • Salak ulan bu adam bebegin hayati soz konusu araci cok kiymetli sanki elkdr bebekmi daha onemli arabami onemli la tabikide bbk bn boyle duruma dussem kirarim camimi maliyet ne olursa olsun bebegin hayati soz konusu !!

1|0
    0|0
  • Çocuğum için ortalığın anina koyardim

1|0
    0|0
  • Camı boşver arabanın A... q dım

1|0
    0|0
  • Cam üzerine sıçrar korkusu yüzünden tereddüt ederim ancak arabaya acımam göz konusu olmaz.

1|0
    0|0
  • Degil cami Motoru bile kirarim

1|0
    0|0
  • Ne camı arabayı parçalarım.

1|0
    0|0
  • O babayı cezalandırmayan sistem oldukça bunlar sürer gider.. Cam konusuna gelince.. Risk varsa mutlaka kırardım..

0|0
    0|0
  • Baba tamamda o nasil bir ana.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 46

• Ne camı ay son gücüme kadar parçalardım o arabayı onu geçtim sıcakta çocuğumu asla bırakmazdım araç içerisinde. Ne aileler var ya..

1|0
    0|0
  • Sakin olup düşünürdüm camı kırsam ufacık cam kırığı bebeğe atlayıp zarar verebilir. en iyisi ısıyı düşürüp acil yardım çağırmak

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklisin ancak ben olsam farkli bir yontem denerdim! Kapinin arasina levyeyi sokar, o kapiyi kanirtarak kiliti kirardim

• 3ay

Araçta birçok cam var. Bebeğe en uzak olan cam kırılabilir.

• Beş aylık bebeği arabada bırakan anne ve babaların, mala candan daha fazla değer verdiği ortadadır zaten. Umarım ders olmuştur...

1|0
    0|0
  • Kırarım. Çocuğum için çoğu şeyi yaparım

2|1
    0|0
  • Camı kırsa daha az masrafa girecekti 😅

1|0
    0|0
  • Arabayı parçalardım bırakın camı kırmayı

1|0
    0|0
  • Yani araba nedir ki evlat sozkonusu olunca ayrica sicak olmasa bile arabada tek birakmakta sorumsuzluk

1|0
    0|0
  • Adami dinlemem kirarim

1|0
    0|0
  • Kırardım gibi ama Allah o duruma düşürmesin

1|0
    0|0
  • Camı krımayı bırak, gerekirse arabayı parçalarım. Öyle kocayı da boşar, çocuğumun b. kuna kurban ederim.

1|0
    0|0
  • Ben camı kırarım , eşim gerekirse arabasını parçalar o durum da.

1|0
    0|0
  • Kırarım da camlar bebeğe zarar verirse o nolucak

1|0
    0|0
  • Deli oldum dun o haberi izlerken

1|0
    0|0
  • Elbette kirardim. Bu insanin yaptigi anne veya babalik degil..

0|0
    0|0
  • Ben olsam kırarım düşünmeden cocugumdan önemli değil ya

0|0
    0|0
  • Camı kırardım

1|0
    0|0
  • Boyle sorumsuz bencil insanlar anne baba olmamali işte

1|0
    0|0
  • Aile rahat nefes mi aldı camı değil kapıyı parcalarim ne demek camın kırılmasını istememek bu da baba işte adiii

0|0
    0|0
  • Kırarım

1|0
    0|0
  • Kırarım o endişeyle neler yaparım neler aklkma mı gelir sanki arabaymış bilmem ne evladımdan önemli değil hiç bişey

0|0
    0|0
  • Tabi ki kirarim minicik bebis ne hale gelmistir sıcaktan

1|0
    0|0
  • Kırarım. Küçücük çocuk. O halde bekletemem çocuğumu

1|0
    0|0
  • Şimdi şöyle birşey var arabanın caminı kirarım fakat arabanin camınin çocuğa gelme riski çok var normal acil yardim çağrırım ve acil ekiplerim bunu yapmasinı beklerim çünki içerde benden bir can var o cana birşey olsun istemem. Adam arabanin camini kirarsa masraf çıkacak minnacik yavru ikinci pilanda kaliyor.

0|0
    0|0
  • Arabayı parçalarım ne camı

1|0
    0|0
  • Mal adam. Çocuğa yazık, araba yaptırılır.

1|0
    0|0
  • Mala gelecegine cana gelsin

1|0
    0|0
  • dakikalarca kalmamış yarım saattan fazla kalmış kapalı yerde. Valla araba falan düşünmezdim ben oyle bir kocam olsa boşanırdım herhalde bugün çocuğu için bir araba camından vazgeçmeyen yarın o çocuğunu camdan aşağı sallayan baba gibi olur. hani rehin almıştı kendi çocuğunu.

0|0
    0|0
  • Kırardım tabi

1|0
    0|0
  • Arabası çocuğundan önemliymiş. canım. Benim çocuğum olsa hiç düşünmeden cami da kapıyı da kirardim. Gerekirse paramparça ederdim arabayı. Ne insanlar var ya. Allah işte haketmeyene verir hakedene vermez

0|0
    0|0
  • Yuh artık para her zaman kazanılır ama can öyle mi birde baba olcak karaktersiz

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor...