Arkadaslar babam beni kovdu sizce kim. Hakli?

Aile kafemiz var annem orda calisiyorsu isi ciktigi icin 2 hafta boyunca ben olucam yaninda onun fakat soyle bir sey var annem arayip evi iyice temizlememi ve aksama misafir oldugunu ona gore de listeye uyup alis veris yapmami soyledi bende bunu kabul ettimmve isleri yapmadan once haber verdim ise gec geelcrgimi ve misafir oldugununoda tamam dedi. herseyi tamamlayip ise gittim yanina bana soylemedigi laf kalmadi agizina gelen tum kufurleri edip milletin yaninda rezil etti seninaradim dememe ragmen banas. ktir git a. giizna s. ctigimin kizi dedi ve beni hirpaladi herkes bize bakiyordu bende omsinirle hicbirsey demeden gittim pesimden kosup istedigin buydu degilmi. Diyerekten bagirdi sonra gonlum el vermeyip geri dondum ve ozur diledim sonucta babm cantamda onun/sevdigi yiyeckleri masaya koydum. Bu sefer bana tokat aticakken enistem durdurdu... bende eve geldim sizce kim hakli

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• ben olsam bir daha yüzüne bakmazdım

0|0
    0|0
    • 3ay

Sonucta her ne olursa olsun baba yuzgoz oluyoruz daima

• 3ay

sana biyolojik ve maddi olarak katkı sağlıyor diye iyi bir babamı oluyor? baba olmak para vermek sperm vermek demek değil. bunun manevi açısı hepsinden daha ağır basar ve ben böyle bir insana baba demem.

Yükleniyor...