Birini uzaktan sevseniz neler hissedersiniz ne yaparsınız?

Birini uzaktan sevseniz neler hissedersiniz ne yaparsınız?

Güncellemeler:
neden olmuyor aslında aynı şehirlerdesiniz birbirine uzakta değilsiniz ama sadece uzaktan seviyorsunuz ve her iki tarafta duygularını söylemiyor çünkü yaşanmış eski sevgilisiniz birbirinizi iyi tanıyorsunuz sadece susuyor ve gözlerinden anlatmak istediği birşeyler var

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hasret çekip, üzülürüm, uzak ilişki kötü şet

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzaktan izlerm onu, açılamam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Uzaktan olmuo

1|0
    0|0
    • neden olmuyor aslında aynı şehirlerdesiniz birbirine uzakta değilsiniz ama sadece uzaktan seviyorsunuz ve her iki tarafta duygularını söylemiyor çünkü yaşanmış eski sevgilisiniz birbirinizi iyi tanıyorsunuz sadece susuyor ve gözlerinden anlatmak istediği birşeyler var

• Uzaktan sevilmez ki

1|0
    0|0
  • Yaklaşmaya bak seviosan

0|0
    0|0
    • İmkansız olduğunu bile bile her iki tarafta gurur yapıyor ben üniversite kayıtı yaptırıcam 1 hafta sonra o ise ocakta askere gidiyor

• Aşkta gurur yapmayın kardeşim ilerde pişman olursunuz imkanın varsa ya da onun görüşün eğer ciddi olumlu bir geleceğe yelken açılacak biriyse beklenir değilse uzaktan sevmek kısır ağaç gibidir

• zaten bana tek bir kelimesi oldu askere gitmeden önce muhakkak görüşüp vedalaşmak ve beklersem eğer ciddi düşündüğünü beklemezsemde hiç sevmedin demektir dedi

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzaktan sevmek duyguların daha da percinlenmesini saglar fakat çok yorucudurur kalbi yorar :)

1|0
    0|0
  • Uzaktan sadece seviyorum elimden başka bir şey gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yasamadım bilmiyorum

1|0
    0|0
  • bilmem ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...