Kendi ulusal bayramını ilan edeceğinizi düşünün... Bu ne bayramı olurdu?

Benim kesinlikle hintlilerin renk bayramı (holi) olurdu heralde :) insanlar birbirlerine doğal boyalar fırlatırdı eğlenceli olurdu. Her renginde bir anlamı var tabiki. Mesela
Turuncu: Masumiyet, Neşe
Sarı: Konsantrasyon, Bilgi
Yeşil: Huzur, Bereket
Kırmızı: Cesaret, Özgüven
Mavi: İletişim
Beyaz: Affedicilik, saflık
Mor: Bütünlük
Güzel bir bayram olurdu bana göre :)
Kendi ulusal bayramını ilan edeceğinizi düşünün... Bu ne bayramı olurdu?

Hadi düşüncelerinizi görelim :)

2|1
13|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hintlilerin çok güzel bayramları var yaaaaaa
    Renklerin dansı Holi
    Işıkların gökyüzüne burakıldığı Diwali
    Muhteşem dansların yapıldığı Navrati
    Bunları isterdim herhalde. Herkes Hindistan'ın pis olduğunu ve gitmek istemediğini söyler. Ama ben çok gitmek istiyorum. Harika bir kültürleri var bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Life in color Festivali tam size göre. Malesef ki 1 hafta kadar önce İstanbul'da yapıldı. Umarım kacirmamişsinizdir

1|0
    0|0
  • Dediğin olayın benzeri 5K Color Run ile yapılıyor Türkiye'de Color Sky 5K olarak geçer bayram değil belki ama hali hazırda var olan bir etkinlik. Sony reklamlarında yer vermesiyle pek bir popülerleştirdi bu olayı :)

1|0
    0|0
  • Ulusal trip atmama günü. O gün sevgililer ne istiyorsa o olacak trip yok!

1|0
    0|0
  • Yardımlaşma günü ilan ederdim. Herkes elinde ne varsa en azından 10/1 ini ihtiyacı olanlara versin isterdim. Ancak bu bayrama özellikle zengin kısımdan katılım olmasını sağlardım.

1|0
    0|0
  • O dedigin Turkiye'de olmaz, kavga cikar buyur ve kan dokulurdu heryer dogal insan kaniyla boyanirdi...
    Dusunsenize birler kartopunun icine tas koyup, kartopu savasi yapan milletiz?

1|0
    0|0
    • malesefki haklısın :/ ama gönül şsterdiki böyle olmasın

• Uzun yillardir ulkemden uzaklarda yasiyorum, ve buradaki insanlarin hosgoruleri ile ulkemiz insanini kiyasladigimda ki fark inanilmaz. Bizlerde cinayet sebebi dedigimiz sakalar ve/veya olaylar, bu insanlar icin tebessum hatta kahkaha nedeni olabiliyor...
      Bu kadar hosgoru normal mi, degil mi tartisilir...

• haklısın gerçekten bizden kat ve kat daha medeni ve hoşgörülüler.

• butun bayramları kaldırırdım ne bayramı kanks

1|0
    0|0
  • Ulusal sevişme günü tüm istekli gençlik mutlu geçirsin gününü sigaralar yakılsın ardından :D

1|0
    0|0
  • Bayramımız yeterli bacım.

1|0
    0|0
  • doğum günü tarihim olurdu , adı ise mutlu doğum günü haftası :)

1|0
    0|0
  • Özgürlük bayramı her türden insan sokağa istediği şekilde çıkmalı kimse birbirine karışmamalı

1|0
    0|0
  • Atatürk ilkelerine bağlılık bayramı.

1|0
    0|0
  • düşüncen güzel

1|0
    0|0
  • bu millete kırmızı çok yakışıyor :)

1|0
    0|0
  • Senin dediğin bayramı yapmak isterdim davullar çalınacak herkes oynayacak muhteşem bir bayram olurdu alına sürülen o boyada bir harikadır

1|0
    0|0
  • Peynirli künefe bayramı, gün boyunca devlet tarafından künefe pişirilip dağıtılacak sınırsız.

1|0
    0|0
  • Ulusal Üşengeçler Bayramı. Her ay da 1 hafta izin😁

1|0
    0|0
  • Devletten halka para :D

1|0
    0|0
  • Aynen bende holi festivalini seçerdim

1|0
    0|0
  • Kişisel Ataleti Yenme Günü. İnsanları motive etme, her konuda ilk adımı atmalarını sağlamaya yönelik teşvik edici faaliyetler içerirdi.

0|0
    0|0
  • Bisiklet bayrami

1|0
    0|0
  • Doğum günüm olurdu halk da pasta yesin diye

1|0
    0|0
  • Sarı; konsantrasyon, bilgi ve güzellik olmalı, çünkü sen sarısın 😇😇😁
    herneyse kendim için güzel bir fikir bulamadım bulunca yazarım.

0|0
    0|0
  • Kendi ulusal bayramim mi? Ulusal bayram herkesi ilgilendiren ve temel hak ve özgürlüklerini tehlikeden çıkarılmasını anmak ve kutlamalarıni yapmak için oluşturulur. Tek kişi için düşünülemez. Monarsi ile mi yaşıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Günü birlik sevgili bayramı.

Cinsellik harici bayram.

Hic olmassa birbirine bön bön bakanlar, bigunlukte olsa ve ustelik bir baslangic adina, o günü birlikte sevgili olarak yasar, ikinci gunu ya devam ederler şanslarina ya da etmezler

0|0
    0|0
  • insanlık bayramı
    olsun

0|0
    0|0
  • Siyah ince Külotlu Çorap giyme haftası

0|0
    0|0
  • Çiğköfte bayramı..

0|0
    0|0
  • Bana hergün bayram deliyim benn

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Tatlı bayramı. Yeay

1|0
    0|0
  • Eşıtlık bayramı. 3 gun sursun ve fakır zengın kavramları esıt olsun. Gonul ıster kı sonsuza kadar boyle olsun.

1|0
    0|0
  • "Doğunun yükselen tanrıları" niyeyse o aklıma geldi auahabbs ya da "mahşerin atlıları" 😂😂
    Şaka şaka feminizmle alakalı olurdu

1|0
    0|0
  • Beğendim bu bayramı bende bunu isteyebilirdim :)

1|0
    0|0
  • Huzurlu olma gunu

1|0
    0|0
  • Ulusal abur cubur tüketme günü her yerde abur cuburlar yarı fiyatına insin o gün :)

1|0
    0|0
  • Ay senin dediğin haikaynis djdj

1|0
    0|0
  • İsmi ne olurdu bilmem ancak boş duvarları genciyle yaşlasıyla renklere bürümek isterdim.

1|0
    0|0
  • çikolata bayramı :D

1|0
    0|0
  • Coachella

1|0
    0|0
  • Allah bize iki bayram vermiş gerisi boş iş

0|0
    0|1
  • Bende o renkli bayramdan istiyorum