Erkekler neden cinsiyetini ayaklar altına alıyor?

bir kadın "artık sevişmek istiyorum" diye soru soruyor, 76 erkek "hadi yapalım" diye atlıyor. kadını daha görmeden razı geliyorlar sekse. kadın bir soruyla bütün erkekleri sıraya dizip içlerinden seçim yapabiliyor. bu kadar mı acizsiniz mk ya? sonra kadınlar "bunlar için nefes alsın yeter" dediklerinde karşı çıkılacak bir tarafı kalmıyor olayın. neden böylesiniz olm?

1|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yazan kadında erkeklerde asosyal oldukları için. microsoftun daha ilk zamanlarındaki chat programı gibi burası😄

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ne diyon mkk bana gunaydin dedin mi sen

0|0
    1|0
  • Haklısın kanka da bu saatten sonra karakterlerine reset atmak zor olur.

1|0
    0|0
  • İyi tespit. Erkek denilebilir mi şüpheli. Seviyesizlik. Sonra da kendilerini üstün görürler, komik bir durum.

0|0
    0|0
  • Bravo valla

0|0
    0|0
  • Uçkuru beyninden önde gittiği için

0|0
    1|0
  • abazanlık

0|0
    1|0
  • Kadınlarda da var böyle tipler. Burda kızların sorduğu ne sorular gördüm. Kız olmaktan utandım.

0|0
    1|1
  • Klavye artistleri..

0|0
    1|0
  • Abazanliktan

0|0
    0|0
  • Ks erkeklerinin genel durumu.

0|0
    0|0
  • Bir erkek dedi ki "sekste dış görünüş önemli değil çünkü işin alt tarafta", bunu duyduktan sonra bakış açım 180 derece değişti

0|1
    1|0
    • 3ay

ya da bir diğer deyişle, 360 derece değişti ahgsdj

ondan sonra, erkekler abaza. kadınlar da erkekler kadar istekli ama seçicilik işin içine girince erkekler acayip bir hal alıyor.

• 3ay

davutoğlu şeysi yaptım ya, biraz geometri bilgim var jasgdjsg

suç yine erkeklerin bence. 1-2 saatlik zevk için kadının peşinden ayrılmayan, her dediğini yapan, bunu kullandırtan yine erkek.

• 3ay

O da doğru da yinede her iki tarafta suçlu :D

• nefes alsın yeter diyeni yine iyi. nefes almayan damacanayla ilişkiye giren var

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yokluk öyle bişi olsa gerek... nefes almasına bile gerek yok bazilarina damacana olayını unutmuş degiliz :D

Ne beklenir ki bu kişilerden delik olsun girer onlar

0|1
    1|0
  • Yani orası öyle. Erkek böyle dese, hiçbir kız kabul etmez. O yüzden kadınlar bunu kullanabiliyor. Erkek aç cinselliğe. Kadının elinde hepsi. Erkek çıplak resim atsa da, hiçbir kız istemez. :D

0|0
    0|0
  • İradesizlik ve aptallık bu kardeşim seçici olmayan insanlar hayatının hiçbir alanında başarılı olamazlar zaten

0|1
    1|1
    • 3ay

insan biraz seçici olur ya

• 3ay

Yaptıktan 5 dakika sonra o kadından soğuyacağını ve bütün zevkinin 1 saat süreceğini bile bile karakterlerini ve saygınlıklarını bu kadar düşürüyorlar

• 3ay

cinsiyetlerini ayaklar altına alıyorlar ya, dediğim gibi.

• Haklisin kesinlikle

0|1
    1|0
  • Haklısın.. Çok daha dik durmalılar. Ama malzeme zayıf.

0|0
    0|0
  • bence şanslarını deniyorlar sonra eleme yaparlar ama önce ilk adımı atmaya çalışıyorlar ve evet haklısın çok aç gözüküyorlar

0|0
    1|0
  • Haklısın. Ama ne yapsınlar abi? Ülkemizde cinsel hayatı düzenli olan kişi sayısı az. Birine yaslıyayım da kim oşduğu farketmez diyorlar. Maalesef.

0|0
    1|0
  • Nefes alsın yeter panpa kedi köpek kuş biliyon yani 😀

#inciheryerde

0|0
    5|2
  • Çoğu dışarda kadınlarla tek kelime konuşamıyor

0|2
    1|0
Yükleniyor...