Kapat

Kilo verme yöntemime yorum yapin?

Arkadaşlar meraba sadece meyve sebze ve süt ürünleri yiyip her gün 45 dakika spor yaparsam kilo vermem mümkün mü ayda kaç kilo verebilirim bu şekilde ve terlemek kilo verdirirmi yani yağ yaktigimiz anlamına falan mi geliyor

Güncellemeler:
Spordan kastım yürüyüş

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben sabah 1 haşlanmış yumurta öglen hiç bişiy akşam bir tabak çorba yiyerek 3 günde 1.5 kilo verdim spor yapmadım ama ben bunu evde olduğum için yaptm sağlıklı bir durum değil normal dışarıdayken bayılabilirsiniz ama evdeyken aileniz varken sıkıntı olmuyor ve ben hiç zorlanmadım fazla yemek yiyen biri olmadığımdan ben sadece canı sıkılınca yiyenlerden abur cuburu abartanlardan dım

0|0
    0|0
    • Ben 2 haftada hic bir şey yemiyerek 5 kilo vermiştim daha da veriyordum fakat kalp rahatsizligim var o nedenle yapamiyorum

• @Polipopp zaten bıraktım o ara 2 kilo vermem lazım öylelik yapmıştım temelli değil doğru olmadığını biliyorum :) Ama boğazıda kesmek sart

• @pasifick34 evet iyi yapmışsın bırakarak 😊

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Terlemek kilo vermek değil. Vücuttaki fazla sıvının ter yoluyla atılması. Ayrıca zayıflamak istiyorsan bir diyetisyene gitmelisin. Kafana göre beslenme planı yapma derim.

0|0
    0|0
    • Önceden diyestisyenin bana verdiği listeden karbonhidrat cikardim

• Nasıl bir diyetmis öyle o ya sadece meyve sebze olan. 😯

• Hayr değil

0|0
    0|0
  • Sporla kilo zorr

0|0
    0|0
    • Nazil zor anlamadim herkes sporsuz diyet olmaz diyi

• Tebrikler 👏👏

• sadece meyve sebze ve süt ürünlerini ne kadar yediğine bağlı

0|0
    0|0
    • Çok fazla yemiyorum gunde en fazla 600-700 kalori

• Meyve olarak elma kayisi ve muz yiyorum muz yiyeceksem yarım yiyorum

• muz biraz sıkıntılı elma ve kayısıda sorun yok mesela ben şu an domates salatalık ile besleniyorum çok sıkıcı aslında fazla kilomda yok ama

Kızlar Ne Diyor 1

• Duymadan kalk zayiflarsin zamanla ,, birden çok zayıflamak vücuda sarkma ola bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...