Kapat

Nedir şu kaynanalardan çekilen?

Tanıdığım insanların 80% i kaynanaları yüzünden sorun yaşıyor. Bu ne ya? İnsan evlendikten sonra iş biter. Bukadar müdhaleye gerek yok. Ve şu erkeklerse annelerine toz kondurmuyorlar? Haksız olduğunu veya sinsi olduğunu görünce uyarmalısın anneni. Yoksa üste çıkıyorlar. Şu kaynanalarında kaynanaları vardı? Onlar onlara yapsaydı neolurdu? Neden bukadar kötüler?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aile farki genelde ailesini iyice tanimadan evlenmeyin ben ciddi bir iliskide her zaman ailesiyle tanismak isterim kiz tanistirmiyorsa da ayrilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelleme yapmak aslında çok yanlış, olaya iyi yönünden bakmaya çalış ben bir kız annesi olarak (ki kızım daha çok küçük) ilerideki eşi onu rahat ettirsin isterim bu tamamen annelik iç güdüsü sen gece gündüz başını bekle aman birşey olmasın diye sonra eşi ona iyi davranmazsa diye korku yaşıyorsun. benim kayınvalidem çok iyi. ama olmasa bile idare etmeye çalışırdım Her insanın zayıf noktası vardır kalbine girmek için, ama şu da bir gerçek hemen can ciğer olması da bekleme zamanla senide kabullenecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatta ilk tanıdığım kişi o neden toz kondurayayım sen zurnanın son deliğisin senin adapte olman lazım

0|0
    1|0
  • Kaynanan var mı

0|0
    0|0
    • Hayır ama babamnem anneme çok çektirdi

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...