sokakta dolaşırken karşına çıkan balon satan, simit satan, mendil satan, baskülle kilo tartan insanlar ve bu insanlara kesinlikle dikkat etmeyen, varlıklarını bile fark etmeyen, yaşadığı lüks hayata kendisini kaptırmış diğer insanlar.
daha sonra bu diğer insanlardan biri olduğunu fark etmem, yaşadığım hayata, bu eşitsizliğe sövmem, hayatta bir yerlere gelebilmek için şirketlerde iş peşinde koşmam vs vs. sonradan hepsinin ne kadar boş olduğunu hatırlamam!

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Eee bize ne yani ne hissettiğinden.
    Sonuç olarak yine işe gideceksin, yine geçim derdine düşeceksin, yine ileri ki hayatını düşüneceksin; yine yemek yeyip seks yapacaksın , uyuyacaksın falan. Her hayat farklı bir dünya ve yön vermek elimizde gibi görünmüyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunları farkedip hayatında bişey değişti mi veya o insanların hayatında bişeyler değiştirdin mi. yoksa google görsellerden bakıp saatlerce hüzünlenip akşama bira içmeye gitmenin de bir anlamı olmuyor...

0|0
    0|0
  • Okurken beynim yandi

0|0
    0|1
  • Sen koştururken o niye balon satıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben değilim.

0|0
    0|0
  • Benim.. Dün gece bir soru sordum hava çok sıcak diye. Herkes "Burada hava esiyo" diyip durdu😀 Bende cenabetlik var sanırım.

1|0
    0|0
  • soru ile detay arasında ki 7 benzerliği bulana master üyeik %50 indirim.
    Ama detayın çok doğru insanlar göçebe geçici hayatın daha lüks daha iyi hali için çırpınıp duruyor ne zaman öleceğini bilmezden. Mutlu ederek Mutlu olmayı düşünmeden.

2|0
    0|0
  • Dünyevi işleri bırakmana az kalmış

0|0
    0|0
  • 20 bin tl birikim yapıp esnaf olacaksın kafan rahat olacak.

0|0
    0|0
  • Hayat bazen çok boş olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Soran cevaplasin.. o biliyor cvpi

0|0
    0|0
Yükleniyor...