Evinde hayvan besleyen ve evlenince de besleyecek olan ve bundan vazgeçmeyecek bir erkekle/kadınla evlenir miydiniz?

Hayvan sevgisi hayvanlara düşkün olan bir insanla, evde kesinlikle kedi-köpek besleyecek biriyle evlenir miydiniz?

0|0
30|9

En İyi Kız Görüşü

• Çocukluğumdan beri hayvanlarlan iç içeyim şuanda besliyorum ileride de besliycem ama "bahçede".
    Evinde hayvan beslen bir insan yaptığı hiçbir şeyi yemem bizzat kendim biliyorum ne kadar zor bir durum olduğunu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• Ben hayvanları severim ama dışarda muhtemelende evde tüylü grubundan bir hayvan beslemem.

0|1
    0|0
  • Hayvan beslemiyorum fakat evlenince bir köpek istiyorum yavrudan bizimle birlikte yaşayacak bir hayvan ve bunu kabul etmeli

0|1
    0|0
    • 3ay

Hayvanların bebekler üzerinde birçok yararı var astım riskini azaltıyor daha dayanıklı olmasını sağlıyor daha sevecen sosyal çocuklar oluyorlar

• 3ay

Temizlik sağlandığı sürece çocuklarla oynayabilir fakat sürekli evin içinde olmasına bende sıcak bakmıyorum aslında kıl tüy bakımından.

• 3ay

Az tüy döken veya hiç dökmeyen kedi-köpek ırkları da var doğru tercih yapılırsa çok fazla sorun olacağını sanmıyorum

• Hayır

0|1
    0|0
  • Hayvanları çok seviyorum ve ölene kadar beslerim gibime geliyor, bu yüzden hayvan sevmeyen ve beslemeyi sevmeyen biriyle evlenmem

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben de çocukluğumdan beri beslerim çocukluğumda kuşlarım vardı şimdiyse bir tavşanım ve bir kedim var hayvansız bir evde yaşayamam sanırım

• 3ay

Benim 1 kedim, 2 su kaplumbağam ve büyük bir akvaryumum var. Kaplumbağalar yaklaşık 10 senedir bende. Daha önce muhabbet kuşlarımda vardı fakat evde çok ses olduğu için evdekiler istemedi :( ama şu an en çok maymun almak istiyorum 😂

• 3ay

Bende evcil domuzlardan bakmak istiyorum da Türkiye de yok malesef :(

• evlenirdim

0|1
    0|0
  • Benim şu an bir kedim var evlendiğimde onu evime alamam annem ayrılamaz ondan ama eşim bir kedi alırsa kabul edebilirim. Köpek istemem

0|1
    0|0
  • Hayvanları çok sevdiğim için problem olmaz

0|1
    0|0
  • Evet tabiki. Ben de kedi besliyorum

0|1
    0|0
  • Yeepp

0|1
    0|0
  • Benim bir kedim var ve eğer evlenirsem de tabiki besleyeceğim hatta bu sayı artabilirde. Eğer evleneceğim insan da böyleyse daha ne istiyim :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben de öyle birini arıyorum benimde 1 kedim 1 de tavşanım var hayvan sevmeyen insanla birlikte olamam

• Evet çünkü bende istiyorum

0|1
    0|0
  • Ya kuzenim evde besliyor ama ev cok kötü kokuyor bahcede falan tamamda evde olmaz ya 😖

0|1
    0|0
    • 3ay

Düzenli temizlersen fırçalarsan koku-tüy gibi sorunun mininmum olur tabi sorumluluk ve zaman isteyen işler herkesin hayatına uygun olmayabilir.

• Hayır

0|1
    0|0
  • Hayvanları çok seviyorum. Köpek dışında evimde hepsini beslerim.

0|1
    0|0
  • Ben oyle bırıyım Şu an bıle evımde kedı beslıyorum annem kendın gıbı bırını bbul hergun eve bı hayvan getırıp bakın dıyo:) ahhaha sen hayvanlara bakmadan duramazsın falan dıyolar hatta

0|1
    0|0
    • 3ay

:) Benim annemin de kedimle arası pek yok o da aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyor

• 3ay

Kesinlikle ekonomik sıkıntı çektiğim zamanlarda bile bir yerden çıkıyor onların ihtiyaçlarını karşılayacak para

• 3ay

Evet ayneen oyle : ))

• Evlenirim çünkü Hayvanları çok severim

0|1
    0|0
  • Evet çünkü bende öyleyim ♥

0|1
    0|0
  • Evet evlenirim

0|1
    0|0
  • Hayır. Evde hayvan istemem

0|1
    0|0
  • Kedi beslesin olur ama kopek kabul edemem

0|1
    0|0
  • ekstra güzel bir şey hayvan beslemek

0|1
    0|0
  • Evlenmem.

0|1
    0|0
  • benim aşkım kedi istiyo çocuğu gibi seviyo kedileri o yüzden ben alırım eve bir kedi

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Evlenirim
    Hatta bende sahiplenirim

0|1
    0|0
  • Hayvan sevmeyen biri bana kalırsa insanlık evresini tamamlamamıştır :)

0|1
    0|0
  • Evet. Onlar bizim dostumuz sokağa bırakmasını istemem

0|1
    0|0
  • ev bahceliyse olur

0|1
    0|0
  • Hayvan sevgisi önemli bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevgilim biricik hatunuma sormak lazım @bivarmısbiyokmuş :)) ?

1|1
    0|0
  • Asla evlenmezdim. Bu düşüncede olan insanlar sosyal hayata ayak uyduramıyor. Hayvanlar da önemli ama aslolan insan hayatı. Hayvanlar doğal ortamlarında olmalı. Evde hayvan beslemek hem kistatik hastalıklara neden olur, sağlıksız bir yapıdır; hem de ömürlerini kısaltan bir etmendir.

0|0
    0|1
    • 3ay

Aksine evcil hayvan beslemek çocuklarda astım riskini azaltıyor ve daha dayanıklı olmalarını sağlıyor yetişkinlerde ise kalp krizi ve strese bağlı hastalıkları azaltıyor ayrıca evcil hayvanı olan çocuklar daha sevecen sorumluluk sahibi sosyal çocuklar oluyorlar. Kistatik hastalık riski düzenli aşılama ile sıfıra iniyor bunun dışında evde beslenen hayvanlar sokaktakilerine göre çok daha uzun ömürlü oluyorlar sokaktaki kedi köpekler ortalama 3-5 yıl yaşarken ev ortamında 10 seneden fazla yaşayabiliyorlar

• Ben zaten besliyorum sorun olmaz benim için.

0|1
    0|0
  • hayvanları sevmeyen , insanları da sevemez. hayvan sevgisi olmayan insanla işim olmaz

0|1
    0|0
  • Evin hayvanat bahçesine dönüşmeyeceğini bilsem bir sürü hayvan sahiplenirdim 😊

0|1
    0|0
  • Evlenmezdim.

0|0
    0|0
  • Evlenirdim.

0|1
    0|0
  • kendi b*kumuzu temizleyemezken birde hayvanınkine mi temizleyecez

1|0
    0|1
Yükleniyor...