Tavuk döner fakir yiyeceği midir?

Şahsen insanları yediği yiyeceklerle asla yargılamam ama cevremde tavuk dönere varoş yiyeceği diyen duydum ona ne alaka dedim , O da bana '' parası olup da tavuk döner yiyen 1 insan yoktur '' dedi '' ne dusunuyorsunuz? Tavuk döner tuketen biri olmadigim icin size sordum

0|0
1644

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Trilyoner de olsam tavuk yerim çünkü kırmızı et yiyemiyorum. Millet kuru ekmek bulamazken varoş yiyeceği denmesi nedir ya bir şükretmeyi öğrenemedik...😑

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• zengin yiyeceğidir

0|0
    0|0
  • Ulan ne alaka sevdigim için karnımı doyurmak için yerim. ALLAHA şükür paramızda var. milletce beraber bir şükretmeyi öğrenemedik. Vay halimize

0|0
    0|0
  • Hayır aksine çok severim

1|0
    0|0
  • Onlar canının çektiğine değil cebindeki paraya göre yemek yenilmesini düşünen davarlar.

Tavuk döner çektiyse tavuk döner yersin fakir yiyeceği ne alaka

0|0
    0|0
  • Öğrenci yiyeceğidir.

0|0
    0|0
  • Ben de tavuk döner tüketmiyorum ama bu çok param olduğundan değil. Sağlıklı olmadığı için. Elimden geldiğince tavuk tüketmiyorum ama spordan dolayı bol miktarda et tüketmem gerekiyor, artan protein ihtiyacını karşılamam için. Bazen ben de tavuk yiyorum ama göğüs oluyor bu. Döneri mecbur kalmadıkça yememeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Dönerim 15 liraya 20 liraya satıldığı mekanlar varken öyle düşünmek olmaz.. Uygun, pratik her acıdan iyid

0|0
    0|0
  • Öğrenci yemeği

0|0
    0|0
  • Döner ayran candır😀

0|0
    0|0
  • egerki ''dürümü'' iyiyse yenir degilse yenmez be. herşey dürümde biter.

0|0
    0|0
  • Gitsin vatoz yesin

0|0
    0|0
  • Parası varsa gitsin ahtapot yesin

0|0
    0|0
  • Onu diyen avanak gider starbuckta bir kahveye 18 tl verir trilyonum olsa yine de yerim

0|0
    0|0
  • bilmem iskenderdense tavuk döner benim tercihim babam hatta zorla başka şeyler yedirmeye çalışıyo ama onları açlıktan yerim sadece tavuk döner en güzeli bence niye bilmiyorum mangal yaparken et daha güzel ama normalde tavuk

0|0
    0|0
  • Gayet param var, hatta ortalamanın üzerindeyim diyebilirim. Çok sık olmasa bilr haftada bir severek yerim.

0|0
    0|0
  • Yok ne alaka. Şu şöyle yiyinir bu böyle yiyinir o şöyle yiyinir yani kimsenin yedigine kimse karışamaz 😂

0|0
    0|0
  • Sadece bir ön yargı.

0|0
    0|0
  • Tavuk döneri sushiye tercih ederim. Parası olanlar genelde böcek yiyor haklı herif.

0|0
    0|0
  • Hayır ağzının tadını bilenlerin yemeğidir

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 15

• Ne alakası var ya? Tabi ucuz olunca kıymeti olmuyor değil mi? Tadını seven yer

0|0
    0|0
  • Tavuk döner mi ooo :D param varsa da yoksa da ben öğrenciyim , öğrenci olduğumu göstermek için de tavuk döner ayran alırım 4.5 tavuk döner 50 kr ayran :D 5liraya temiz çıkarım param bana kalır karnım doyar

0|1
    0|0
  • alakasi yok onlarin dusuncesi varostur sonradan gormeler demek kendileri zamaninda oyleymis takma kafana benim cebimde 500 600tl varken tavuk doner yemisligim vardir parayla ilgili degil zevk meselesi kisaca😊

0|0
    0|0
  • Param var ama ben yiyorum.. Bu tür yaklaşımlarıda terbiyesizce buluyorum.. Saçma salak fikirler üretiyorlar :)

0|0
    0|0
  • hayır candır o

0|0
    0|0
  • Yoo ben et dönerden daha çok severim

0|1
    0|0
  • Tavuk döneri et dönerden daha çok seviyorum 😂

0|0
    0|0
  • değil milyarder olsam da yerim ben gönlümüze işledi bir kere <3