Fransa ve Almanya nin ile derdi ne?

Herşeyde üstüüstümuzue gelirler bboş boş konuşurlar bizimle çok zorlari var ama ingilterede bize eskiden düşmanı ama bunlar gibi kahpe değiller artık darbeden bile şey yapıyo lar fransız alman ibneleri
İngilizler hem Ermeni soykarimini kabul etmedi hem ab üyesi değil :)
Acaba ingiliz erkeklerin gönlünde hep bir Türk kızı yatar acaba ondan mi bunlar :) ciddi diyorum bütün tanıdığım İngilizler Türk kızlarını beğeniyo :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kısaca şunu söyliyeyim. Ecdadımız zamanın'da bu devletlere büyük yenilgiler yaşatmaıştır. Ve bundan dolayı bize besledikleri düşmanlık apaçacık ortadadır, Her ne kadar bize yakın bir dost gibi görünselerde, Onlar bizim en büyük düşmanımızdır. Biz türk halkı olarak, Türkiye olarak ne yaparsak kendi içimizde yapacağız, Dışa bağımlı kalmamalıyız! Onların elin bakmamalıyız. Ne yaparsak, Nerede adım atarsak orada kendi emeğimiz olmalı. Ülkemizin hiçbir yerli malı şu zamana kadar yoktu ki hala doğru düzgün birşeylerimiz yok. Olmalı, Çalışmalıyız. Yarın bir gün bu ülkeyide kaybetsek, İlk çökecek ülkeler belli işte bu hainler! Bize dost görünüp, Arkamızdan iş çevirenler, Hatırlayın Almaya-Fransa işgalini hatırlayın! Almanlar fransızları nasıl sıraya dizmişti hatırlayın, Ama onlar hatırlamazlar, Nede olsa hristiyan hristiyanı tutar, Türkün türk'den başka dostu yoktur. Kendi içlerinde yıllarca savaştılar, ne oldu? AB Birliğini kurdular, Niye bizi almıyorlar? Çünkü biz hristiyan bir topluluk değiliz! Eğer biz onların şekil verdiği gibi olsaydık, şimdi avrupa birliğinede girerdek, En iyi yerlerede gelirdik! biz kendi işimizi kendimiz yaptığımız için, bize düşmanlık beslemeleri gayet normaldir. Ne yapın ne edin, Herşeyi ülkemizde Edinin! dışa bağımlı olmayan bir türkiye için çabalamalıyız. Vatan sadece bu, Başka yok!

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Jurnal'ı okuyanlar bilir ' Şeytan insan için neyse, İngiltere'de dünya için o.'

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunların oyunu bitmez adam gibi gelselerde savaşsak bari en azından ülkede ekşın olur biraz 😂

0|0
    0|0
  • Bugün savaş çıksa tekiz kimse bizle müttefik olmaz. Abd yle savaşsak rusya müttefik olur diyordum, rusyayla savaşsak abd ile müttefik olurduk diyorum artık kimse bizle müttefik olmaz herkes yemek için bekliyo fırsatını bulan kafamıza binecek.

0|0
    0|0
  • En büyük düşman İngiltere aslında.

0|1
    0|0
  • Gidin onların altına yatın savaş çıkarsa bol bol tecavüze uğrarsanız hadi inşallah

0|0
    0|0
  • Çüş derim düşman sizi beğensin diye seviniyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...