anne babalar neden bakamayacaklari çocuğu dünyaya geti̇ri̇rler?

İyi geceler, yine ben geldim :)
Gelelim sorumuza.. Neden? Sen evladı dünyaya getir. Küçük yaşında taşıyamayacağı yükleri ver, yıllarını zehir et, aldığı nefesi zehir et sonra saygı bekle.. Sizce durum nedir? Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Olmaz böyle bana göre. O çocuk kendi isteğiyle bu dünyaya gelmedi, ailesini kendi seçmedi. Neden anne babalar kendi sorunlarını çocuğa yüklerler? Bu anne baba için geçici de olsa bir çözüm müdür?
Bu da bu geceki şarkı olsun; bu duruma bir şarkı bulamadım :) Var aslında ama paylaşmasam daha doğru olur, o yüzden bunu siz belirleyin.

Güncellemeler:

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu annelik babalık yapamama konusunda çok şükür hayatımda fazlasıyla tecrübe edindim ama yıkılmadım.
    Anne baba olmak nedir söyliyeyim sana.
    sen başka bir kız ol o kızın yaşı 20 benimde 20 evleniyoruz. ama 18 yaşındaki ergensi aşk problemlerimize rağmen. bak aşk o kadar güzel birşey ki eğer gerçekten varsa gönlün içinde her nefsi çürütür. ama içindeki nefsin aşkına sadık değil günlük hayata teknolojiye başka insanlara sadık ise sorun budur.
    bak anne baba olmak büyük mesele gerçekten. özür dilerim ben aklıma ne geldiyse yazdım konunun dışına çıktıysam...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sorumsuz ve düşüncesiz insanlar oldukları için bebeğim. başka açıklaması yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• can sikintisi be gulum

1|0
    0|0
  • Rte çıkıp 3 çocuk diyince koyun millet de emredersin reis deyip tuvaletini yapar gibi çocuk doğrursa böyle olur. Atalarımız boşuna dememişler çokluk b. kluktur

2|0
    0|0
  • şey yaparken onu düşünmedikleri için

1|0
    0|0
  • Her ne olursa olsn anne çocuğu doğurduktan sonra çocuğun anneye anne demesi, ve çocuğun evlatlık görevini yerine getirmesi beklediği için böyle bir ön yargıları vardır anne ve babaların.

1|0
    0|0
  • Rte 3 cicuk yapin dedi diye zirvalayan cok komik rteden once yokmutdu? Diguda herkesin 10 cocugu var

0|0
    0|0
  • Devletin başında ki üç çocuk diye bağırırsa, insanları bilinçlendirmezse olacağı bu

0|0
    0|0
  • en az dort cocuk yapilmali

0|0
    0|0
  • Ahahah 😂😂😂 Adamlar bu durumu siyasete cekecek kadar mı zeki olur yaaa RTE cocuk yap dedi hadi 3 cocuk yapip sokaga atalim 😂😂😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Sorumsuzluk. Hatta daha ileri gidelim. Şerefsizlik ve duygusuzluk

1|0
    0|0
  • Çalış kazan evden ayrıl. Hande -Kul

1|0
    0|0
  • Bilinçsizce istiyip istsmiyicegine bakmadan ne yazikki dünyaya getiriyorlar :(

1|0
    0|0
  • düşüncesizlikten

1|0
    0|0
  • Millet kisir damgasi vurmasin diye

1|0
    0|0
  • kesinlikle

1|0
    0|0
Yükleniyor...