Erkeğim 22 yaşındayım göğsüm sarkık kıxlar nasıl buluyor oyle erkekleri?

Selam 22 yasında bir erkeğim daha önce body ve kickbox yaptım ama sporu bıraktım ve hergün 2.5 litre kola içip her gece yemek yedim şu an göğsüm sarkmış belimin yanları çıkmıs ve göbekli bir erkeğim 90 kg bu durumdan kaç ayda kurturulurum oneriniz var mı nayrıca kızlar nasıl bulur bole erkekleri

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sevmeyiz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kola çok zararlı dostum beyaz şekeri unu kullanmayı kes spora başla koş yürüyüş yap yeterki boş kalma hareketli ol pc başında çok vakit geçirme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Itici

0|0
    0|0
    • Yorumlarınız gerçekten cok değerli teşeklür ederim düşünceniz için beni dahada hırslandırıyor..

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen kendine bakmazsan kızlar sana niye baksın diye bir söz var. Çok severim bu sözü

0|0
    0|0
  • Kardeşim hırs önemli bendede yag çoktu hırs yaptım şimdi baklavalarımla mutluyum inancını kaybetme uzun sürmez

0|0
    0|0
  • Tekrar spor yaparak

0|0
    0|0
  • Jinekomasti değil demi?

0|0
    0|0
    • Jinekomasti değil geçmişte kas olan göğsümün kütlesi büyüktü ve Şu an o büyüklük sarktı arkadaşlarım alay ediyor südyen tak diye 3 sene oncesine kadar kaslı olan lakabım gitti be vazgeçemiyorum koladan şekerden allah kahretsin

• Sıkı bir diyet ve spor yapsam kaç ayda düzelir sence

• Ben 1,5 ayda 8 kilo vermiştim sıkı diyette yapmamıştım sen yag oranını düşürecek şekilde yaparsan 3 ay sonunda tamamdır 75 falan olursun ama agırlıkta calısacaksın sarkma olmasın diye

• İyi bulmayacakları kesin siz bir diyetisyene gidin.

0|0
    0|0
  • sadece kickbox ile fit bir vücut mümkün mü sakatlık durumları falan nasıl?

0|0
    0|0
  • 2 ayda 17 kg vermiştim ama sabredecen ve sarkık yoktu ama 2 sene sonra 5 kg aldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...