Çarşaf giyen ya da başörtüsü takan kapalı kadınların ayakları açıkta kaliyor peki fetişciler bundan etkileniyor mu?

Her yeri kapatıp ayak bilekleri ya da ayaklarını açıkta bıraktıklarında, ayak fetişcileri bundan etkileniyor mu?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ayak haram değil ama abaza adam kadının terinden dahi şehvetlenebilir bilimsel olarak kanıtlıdır. düşüncesi bozuk adam duvara bile delik açar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben de bu gün bir kıza denk geldim öyle, terlik giymişti. Aynı şeyi düşündüm valla 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bunun için fetiş olmaya

ya da

illa zevk almaya gerek yok

bir kadın her yerini kapatıp ayaklarını çıplak bırakıyorsa bilekleri de dahil

bu 80 yaşındaki moruğunda dikkatini çeker. süslüman cemaati

0|0
    0|0
  • İstersen bir demir kutunun içine kadın koy abaza abazadır, görmeden sevenler varda görmeden tahrik olanmı saçma geliyor?

0|0
    0|0
    • dogru haklisin kesin tahrik oluyorlardir

• Kesin bu soruyu soran erkektir ben bu kadar yuzsuz bir kadin görmedim! Görsem suymus buymus dinlemem bogarim!

• @Benartikalistim nasıl yani? Neden bir erkek böyle soru sorma gereği duysun ki

• Bazı insanlar için nefes almak bile tahrik ediyor kaldı ki ayak etmesin

0|0
    0|0
  • Memleket o. cocugu kaynıyor mk turbanı bile fantazi halıne getırmişler etkilenirler kesin. sapıkmı yok?

0|0
    0|0
  • çarsaf arap adetidir canım

1|0
    1|0
    • ben kapali degilim zaten de meraktan sordum hani saçım acilmasin diyorlar ya ama erkeklerin başka etkilendigi şeyler de olabiliyor kisacasi

• ee napalım yanı kızımızı kapatmıyalımmı *

• Olay sadece ayak mı sanıyorsun?

0|0
    0|0
    • bilmedigim için soruyorum başka ne olabilir?

• Ayak tamam ama tek başına yeterli değil, vücudun kalanı da güzel olmalı.

• etkilenir heralde :D :D :D ayakçı değilim

0|0
    0|0
  • yok artık bea

0|0
    0|0
  • Ben etkileniyorum bazende kendimden korkuyorum sapikmiyim diye ama bir ben değilimdir etkilenen

0|0
    0|0
  • ya buna çok güldüm ya 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • illa vardır :D

0|0
    0|0
  • Direk gibi oluyor Walla

0|0
    0|0
  • Favorim olmustur

0|0
    0|0
  • Sanmam türbanları yetiyor..

0|0
    0|0
  • Bn bile etkileniyorum cogu kez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oha! lan ben bunu kırk yıl düşünsem aklıma getirmezdim. :D ajahahahaa. ben güldüm, Allah da seni güldürsün

0|0
    0|0
    • sagol da gülmek mi lazim düşünmek mi lazim bilemedim. kapali degilim ama erkeklerin cevaplarina bakinca iyice tırsmaya başladim herşeyden etkileniyorlarmiş :/

• onlar tırnağından bile etkilenir. bir değişikler.

• Ahahha mantıklı evet etkileniyorlar

0|0
    0|0
  • Benim de merak ettiğim bir nokta.

0|0
    0|0
  • Yalnız bir şey diyeceğim de, nasıl başını örtmek farzsa kadına, ayaklarını örtmek de farz. Saçma sapan şeylere kafa yormayın

0|0
    0|0
    • ama ayaklari acikta oluyor genelde benim gördüklerimin

• Allah, el ve yüz dışında her tarafının kapalı olmasını kadına emretmiştir. Ben öylelerine pek denk gelmiyorum ama varsa da onun amacı başkadır.

• çarşaflılar ayaklarını açmazlar

0|0
    0|0
    • hm buna dikkat etmedim aslinda ama bileği de mi görünmüyor?

• hayır ama topuz ve makyaj yapıyolar çarşaflı olmayan kapalılar da hem topuz hem makyaj hem de ayaklarını açıyolar tabi hepsi aynı değil

• ahxhshxhshxh lan yeterin artik saçma sapan sorulardan kurtulun ayağın gözükmesi günah değil bu fetisciler varsa onların ssoruu, ayrıca önemli olan zihniyet kapalı veya açık değil bence

0|0
    0|0
    • ben ondan sormadim günah vs diye. ama kadinlar dünyada hiç erkek olmasa kapanmazdi degil mi? o yüzden saçım görünmesin diye derde düşerken aslinda erkekler de başka şeylerden etkileniyor farkinda olsunlar diye diyorum.

• farkında olunca nolacak ayaklarınımi kapatacak? ya da amaan diyip hepdenmi acsin günah diye kapaniolar zaten gerçek kapananlar günah olmasa dinde olmasa kapanmazlar erkeklerle alakası yok. dinimzde var erkekler göremez diye

• yuh soruya gel..

0|0
    0|0
    • ne alaka hemen yuh diyorsun merak ettim sordum cevaplara bakilirsa da etkilenenler varmis..

Yükleniyor...