Uzun zamandır kimseyle çıkmıyorum ve kızlara nasıl yaklaşacağımı unuttum sizce nasıl yaklaşırım?

Çok uzun zaman oldu nasıl olduğunu unuttum. Görüşleriniz benim için çok değerli

• Umutsuz Vaka
    38% (5)100% (4)53% (9)Oy Ver
  • Görüş olarak sana bikaç tüyo verdim
    62% (8)0% (0)47% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yemeğe çıkalım mı tatlı bir randevuya ne dersin yeni birini tanımak istiyordum da bu sen olurmusun yeni birilerini katmak istersen hayatına buralardayım eğlenmeyi severim de bir kaç yer önerebilirmisn film izleyelim ama sen seç alışveriş yapıcam ama çok sıkılıyorum yanımda olursan sıkılmam parkta yürüyüş yaparken benide çağırmısım bisiklet sürmek ne hissettiryor bir ara sürelim arkadaş çevremden sıkıldım değişik sosyal bir ortam için yardımcı olurmusun müzeler gezip ilginçliklere biribirimizin dikkatini çeksek bir gün uyanalım sadece foto çekelim ben seni çekerim konsept çalışalım sonraki buluşmada sen beni çek konsere bilet aldım arkadaşım gelmiyor sen gel bilet yanmasın sen gel ki konserin tadı çıksın gözlerin çok güzel bakışların anlamlı hayat görüşün farklı senin sen başka bir kadınsın güzel olan yanlarını herkes söyler ben sana hissettiğim yerlerini söylüyorum ellerin mesela ne güzel onları hissetmek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• taciz ederek basliyabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...