Arkadaşlar yardım edin psikolojim ç bozuk napmam lazım?

Herkesten utanıyorum bir insanın yüzüne bakmaktan falan benimle ilgili neler düşünür hep tedirgin oluyorum yolda kız görsem yolumu değiştiriyorum biri bana dimdik baksa korkuyorum evde tuvaletimi bile yapamıyorum cinler falan beni izler rezil olurum Diye paranoyak oldum heralde napmam lazım

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hahahaha. Burda takılcana dua ezberle felak nas ALLAH ın iZniyle hiç bişi Olmaz besmele çek üstünü değiştirirken her ne yaparsan bide cinler aklına gelince soluna bak ve besmele çek böyle korkular genelde iman zayıflığından oluyo haberin olsun vee tek korkun Allah korkusu olsun 😊😊😊gerisi hikaye

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim ayni bu bahsettiklerin bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri durumun sizoid kisilik bozuklugu olabilcegini soyledi vebu durumun; duygularla alakali oldugunu duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilerliyecegini bununlada alakali olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan sizoid kisilik bozuklugu olup olmadigi dogru teshis edilemez ve verecegim tacsiyeler hicbir işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var bu sizoid. k. b.' nun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• ben seni izleyen cinim. sakin ol adamım bizim senin gibi mallarla işimiz olmaz. biz daha büyük hedeflerin peşindeyiz. just relax

0|0
    0|0
  • kardeşim sorunun psikolojik bizimde sorunlarımız var ama takam rahat ol olmadı bir psikoloğa görün böyle yaşanmaz

0|0
    0|0
  • Canim sn puskologa git yaardimci olurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...