Siz büyüye inanır mısınız?

Yani ne kadar doğru bilmem sizce hala yapılıyor mu bu şeyler

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Tabii kide büyüye inanıyorum. Ama etki etmesine ve yapanların karşılıksız kalacağına inanmıyorum. Cunku Allah a inaniyorum. Allah in gazabina da inaniyorum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İnanırım.

0|0
    0|0
  • Maalesef bana yapıldı inanmak zorunda kaldım

0|0
    0|0
  • Allah kabul ederse olur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • ya ne inanıcam allah için dinimizde bile yasaklı olan bişey yapanında yaptıranında inananında ahirette affı yoktur deniyor allahın yarattığı dünyada yaşanacakları allahtan başkasının bilme olasılığının saçmalığını hiç söylemiyorum zaten

0|0
    0|0
    • Yapan ve yaptirana gunah buyunun varligina inanmak degil hz peygamberede yapilmis ama etki etmemiss Allaha siginirsan etki etmez kardesim

• Her seyi buyuye baglamak dogru olmaz tabii ki canim ama buyunun etkileri var onlari arastir sen netten surekli ayetel kursi nas ve felak surelerini oku gece yatmadan iyi gelecektir

• @serzay kalp kiricak bir sey yok bilgi paylasiyorum ben burada neyse muhatap olunacak biri degilsin sanirim iyi geceler

• tabiki

0|0
    0|0
  • Yapılır Kur 'an -ı Kerim de geçer hala yapan var takma böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Yapılıyor evet ama öbür dünyada cezasını çekecekler

0|0
    0|0
  • yapılıyodur heralde

0|0
    0|0
  • İnanma öyle şeylere

0|0
    0|0
  • Evet arkadaşım yaptı etkisini gördü

0|0
    0|0
  • Kuran da olanı nasıl inkar edebiliriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• inanırım ya

0|0
    0|0
  • inanmam saçma

0|0
    0|0
  • Büyü var ama yapılması elbette günah. Başkasının hayatıyla oynamak o kişiye yapılmış büyük bir günahtır

0|1
    0|0
  • Tabiki de inanıyorum Allah göstermesin korkunç birşey gerçekten

0|0
    0|0
  • İnanırım gibi bir şey, yani yaptıran var söylenenlere göre... evlerden Irak Allah korusun 🙅✋

0|0
    0|0
  • Yapiliyor

0|0
    0|0
  • Büyü gerçek peygamberimize bile yapılmış

0|0
    0|0
  • Sanamıyorum ama oladabilir ne bileyim dabbe falan izleyince insanın inanmayası geliyor inanılmaz ucuz filmler ahsshsh

0|0
    0|0
  • yapılıyor tabiki kaç kişide şahit oldum

0|0
    0|0
    • Ya peki üzerinde büyü olduğu nasl anlaslr bir bilgin var mi

• Benimde bir sevgilim var her igrençligi yapmasna ragmen affediyorum ve bir gram sevgim eksilmedi aslnda bunun farkndaym tiksinmem lazm ama biseyler engelliyo gibi

• Demekki aşkın gözlerini kör etmiş senin :D büyüden şüpheleniyorsan bir hocaya görün canım yani çok sevdiğinden dolayı tiksinmiyor ve hemen ona karşı yumuşuyor olabilirsin

• evet

0|0
    0|0
  • Yapiyolar

0|0
    0|0
  • kuranda bile gercek oldugu bulasmamiz gerektigi yaziyor dogrudur inaniyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...