Arkadaşlar napicam ben kafayı yemek üzereyim en iyisi kendimi öldürmeyi napıyım?

Sevdiğim çocuk beni sevmiyor artık ona alıştım ama :( şimdi daha büyük sorun var 12 . Sınıfa gecdim bu sene en önemli :( ben ingilizce öğretmeni olmak istiyorum o da edep ve SosSosyal tarih den aliyom us bide ygs 5 diye sınav varmış o sınav ingilizce agirlikymis ygs 5 se nasıl calisicam ya da ilk sınavda yüksek bir puan alsam ygs 5 girmeme gerek kalıyomu
18 yaşındayım bu saatten sonra beni hiç bir erkek sevmez oyüzden okiyim :( kendime ev aliyim güzel güzel yaşar giderim :(

Güncellemeler:
3ay Şu erkeği sıktır edin bana şu ygs 5 e nasıl çalışmam gerektiği yazın :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşındasın seni kimse sevmez bundan sonra 😂 Ya cidden komiksin canım kusura bakmada kafayı mı yedin? Sevdiğin çocuk zaten gelip geçici onu geç bunları düşüniyorsan sevmiyorsundur bile hoşlanıyorsundur şu sevgi dediğiniz şey özel bir anlayamadınız. İnsanlar üniversitede aşklarıyla tanışıyor asıl 16 yaşında tanışıp evlenmiyor evlenen varda nasir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Oku tabiii ki kendini kimseye muhtac etme

0|0
    0|0
  • Canım sen neyle beslemiyorsun o kafadan böyle fikirler çıkıyo kızım birak daha hayatının baharındasın ya kaç erkek gelir gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...