Anneme artık dayanamıyorum?

18 yaşındayım. Durduk yere bağırıyor. Cevap verince dövüyor. Bu yüzden muhattap olmayım diyorum bu sefer de 'kime diyorum' diyor. Kavga çıkarıyor. Misafirlikte bile bana sataşıyor. Herkesin içinde rezil ediyor rencide ediyor. Herşeyime karışıyor. Seneye beni zorla döverek kapandırıcakmış. Ben kapanmak istemiyorum. Hiç para vermiyor. Sevgilim hayatta olamaz. Artık dayanamıyorum. Halimi gören acıyor. Napmalıyım?

Güncellemeler:
3ay :((((((

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle annemi olur ya kocaman kızı dövüyo, kapanıcaksın die zorluyo para vermiyo bide, afedersinde kötü yola düşüceksin yaptığından utansın başı aşağıda gezdin

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorma kardeş

• 3ay

saçımı çekiyo vuruyo tokat atıyo

• 3ay

Üzüldüm :/

En İyi Kız Görüşü

• Çook kötü bide sen zaten kapanmak istemezsen o seni zorlayamaz günah senin içinden gelmeli.. 18 yaşnda sevgilin olamaz.. 15 yaşında evlenik 18 yaşında 2 çocuğu olanlar var.. kötü çok allah sabır versinn sana bence otur konuş ya da bir hocaya falan gidin saçma ama belki evinizde muska vardır çok kez duydum var..

0|0
    0|0
    • 3ay

onu düşünmedim değil. hoca napar peki?

• 3ay

Bilmem ki su falan okutur annene içirirsin şifalı su diye ya da konuş kendisiyle beraber gidin ama kötü bir şekilde değil mesela anlat eskiden nasıldı şimdi nasıl 1 kere gidelim de zarar olmaz falan de.. sakince konuş ki sen anlasın

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgilin olabilir ama mesefayi bildikce senın annen dindarmı?

0|0
    0|0
  • Sık kafana gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen artık reşitsin ayrı bir eve çık ama ilk iş bul çalış

0|0
    0|0
    • 3ay

okulum nolucak

• 3ay

Okulun bittikgen sonra yap bu zamana kadar dayanmışsın az daha bekle ya da söyle yüzüne

• Çalışıp okumalisin uniye gitme imkânın varsa eğer kesinlikle oku

0|0
    0|0
  • evden kac

0|0
    0|0
  • annen seni kırmak için bahane arıyor bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...