Eşim sezaryen izleri kalırsa benden soğuyacağını söylemiş?

32 haftalık hamileyim. Sağlık sorunlarım yüzünden muhtemelen normal doğum yapamayacağım. Dün eşim yakın arkadaşına böyle demiş. O arkadaşının eşi de bana dedi bugün. Çok üzüldüm. Zaten son birkaç aydır hep kötü davranıyor bana. Bir de bunu demesi, hem de başka bir erkeğe demesi çok üzdü beni. Sizce ne yapmalıyım? Hiçbir şey olmamış gibi mi davranayım? Haberim yokmuş gibi mi yapsam acaba?

0|0
36|27

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile bir anne adayına kötü davranan ve sezeryan izleri yüzünden eşinden soğuyabileceğini söyleyen bir eş ve hala ona belli etmemeye çalışan bir kadın..

Biz evlenince hamile karımıza nasıl hizmet edeceğiz diye hayalini şimdiden kuruyoruz ama adamın yaptığına bir bak..

Bence sen bunların hesabını o eşine sormalısın, uşağı değil karısı ve çocuğunun annesi olduğunun farkına bir varsın..

7|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iki cocuk dogurdum, hamileliklerde 20ser kilo aldim, heryerim catladi, esim bizim cocuklarimiz icin modundan ileriye gitmedi, ustune birde benim uzuldugumu anlayinca surekli kremler aldi beni rahatlatmak icin. Neden soyluyorum? Once esini al karsina konus? Belki kadinin uydurmasi, yok eger gercekten boyle birsey dediyse "s... ol git o halde" de, hem adamin cocugunu tasi, ustune de birde bu moral bozuklugu, yani tamam cok gec ama nasil boyle mallarla evleniyorsunuz? gercekten anlamiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• göbeğinizden kesmiyorlar merak etmeyin.. Va*ginanın üst tüylerinin başladığı yerde sadece 8 ya da 10 cm kesiliyor.. ve 3- 5 sene sonra izi dahi kalmıyor.. yeterki sadece mikrop kaptırmayın.. estetik şekilde kesiyorlar zaten tüylerin başlangıç çizgisinden.. Ayrıca eşinizin yaptığıda çok büyük bencillik.. Bu bencilliği ona söylemeniz lazım.. Bebek ikinizin meyvesi.. ve o sizin yaşam kaynağınız.. üstelik bunu çevresine de anlatması çok yanlış..

0|0
    0|0
  • Ya nasıl insan bunlar ya, kadın çocuğunu taşıyor o sezeryan izine takılıyor. Acıyorum böyle insanlara.

2|1
    0|0
  • Hiçbir şey olmamış gibi davranamazsın bence şu diyalogdan sonra. Öncelikle bu tür bir özel mevzuyu neden erkek arkadaşına açtığını sor.

1|0
    0|0
    • 3ay

Vereceği cevaplar beni daha çok kırar diye korkuyorum aslında.

• 3ay

Bu korkuyla da yaşanmaz ona bakarsan.

• O kadına de ki kocam soğursa baskası ısınır. O da kocasına söyler seninkini kulağına gider elbet. ya. evladı ne kocalar var.. İnsan başkasına eşi hk. böyle mi konuşurmuş? Bak sinirlendim durduğum yerde.

0|0
    0|0
  • Zor tabi eş olmak da zor haliyle.. Takma cok değmez..

0|0
    1|0
  • Üzülme, her haksız yere üzülenin elbette olur üzene karşı cezası. Nedir bu çektiğiniz çile? Bırak ne derse desin. Çocuğun senin çocuğun. Doğur çocuğu ve o adamdan ayrıl.

Bu kadar onursuzluk olmaz. Hele ki başka birine bunu demesi bile ap ayrı bir aptallıktır. Ne insanlar var böyle... Yazık. Üzülme ve çocuk doğduktan sonra ayrıl. Ekonomik olarak gücünü eline al, güzel insan.

0|0
    0|0
  • Eşinin başka birine böyle birşey anlatmasi başlı başına çok saçma. Senin de böyle şeylere takmaman lazım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Saatlerdir ağlıyorum, nasıl takmayayım? Normal mi dediği?

• 3ay

Ne yapacak bu yüzden seni boşayacak mi. Tamam duygusal bir durumdasın ama Gerçekçi ol biraz. Bu durumu da mutlaka sana açıklamasını sağla.

• Ohaaa ne yani o sadece senin bedenin içinmi evlenmiş.. Peki gerçekten bedenini beğeniyormusun seksi birisimisin ki bu kadar önemsiyor o olayı

0|0
    0|0
  • Troll de de rahatlayalım bacım.

2|0
    0|1
    • 3ay

Her ciddi meseleye troll diyorsunuz yahu. Çok troll soru olabilir ama bu onlardan değil. Gerçekten üzgünüm ve fikir istiyorum. O kadar.

• 3ay

Kusura bakma. Sana patladım bir an.

• 3ay

Anlarım. Canını sıkma. Zor günler geçiriyorsun.

• yavş ak bir eşin varmış

0|0
    0|0
  • klasik erkek.

0|0
    0|0
  • Yalan olabilir ya, insanın inanası gelmiyor.
    Ulan başka bir erkeğe sen karının sezaryan izini v. s nasıl anlatırsın? Bu nasıl erkeklik? Bu nasıl karaktersizlik. :S

0|0
    0|0
  • İnsan o izlere tapmali ya ulan benim çocugum doğmuş ne izi ya :(( cok uzucu bir durum Allah yardimcin olsun

1|0
    0|0
  • Haberin yok mu dedoginden

0|0
    2|0
  • yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Anlaşılan grurunuz kırılmış üzülmeyin bir kaç aya unutursunuz.

0|0
    0|0
  • Bir erkek eşini nasıl başka adamlara anlatıyor şaka olduğunu söyle de rahatlayalım

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben de ona üzüldüm. Hem adam her gün yüz yüze baktığım birisi. O da gitmiş karısına söylemiş. Herkes mi şerefsi olur.

• Hayvanat bahçesinden alarak mı evleniyorsunuz bu tip karakter yoksunları ile anlamıyorum ki?

0|0
    0|0
  • Suratına tükür bence.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz ama o kadar

0|0
    0|0
  • Pis herif...

0|0
    0|0
  • Oyle b oktan herifi cok aradin mi

0|0
    0|0
  • Bende evliyim sorun olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Siz kimlerle evleniyorsunuz böyle arkadaş

0|0
    0|0
  • e vajinadan doğum yapsam.. genisleme sarkma olacak.. bu sefer köklerken zevk almican oyle daha kotü desene

1|0
    7|0
  • saçmalığın böylesi görülmedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• sezeryan ızı ne yahu yanı evet oluyor assa yukarı 10-12 cmlık bır kesık ızı olucak :(

0|0
    2|0
  • Bu nasıl bir zihniyettir ya o yaraya bakıp içi erimesi gerekirken mutlu olması gerekirken soğumak nedir Allah aşkına!

1|0
    0|0
  • Hayatımda duyduğum en saçma şey😑

0|0
    0|0
  • Ay sezeryan izi dediğin ufacık bir kesik. Onda da dikiş atmiyolar yani yapıstırıyorlar. Dikiş izi bile yok. İncecik bir çizgi kalıyo.

0|0
    0|0
    • 3ay

Doktor izin kalacağını söyledi bize.

• 3ay

İz kalır evet. Ama abartilacak bir iz değil. İncecik bir çizgi o kadar

• Bunu erkek arkadaşına nasıl söyler ki? Lafı size getiren guvenilir biri mi? Belki aranızı bozmak icin falan soyledi.. kesinlikle haberiniz yokmus gibi davranmayin ve hicbir seyi icinize atip dert edip bebeginizi uzmeyin...

0|0
    0|0
    • 3ay

Çocukluk arkadaşım, güvenilir biri.

• Bu erkeklerin eşleri hamileyken erkeklik hormonları ibneliğe vuruyor sanırım.
    Eşini çok pis dövesim var bacım 😡

0|0
    0|0
  • bu insanlar nasil Kiymet bilmiyor ya ne desem bos

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • yok artık ya
    işte her erkek adam olamıyor.

0|0
    0|0
  • Ama öküz mü senin kocan ya. Doğum bu, sizin çocuğunuz sonuçta.

0|0
    0|0
  • Acıyı kadınlar çekiyor tatasi erkeklere düşüyor ben anlamıyorum ki. Tek başına mi yaptın o çocuğu. Abla diyim sana bak git otur karşına konuş. Ve bunu bir erkekle paylaşması çok saçma.

0|0
    0|0
  • Üzüldüm bence haberin yokmuş gibi davranma ona söyletmeye çalış gerçekten böyle bir şey demiş mi çaktırmadan emin ol

0|0
    0|0
  • Böyle olacağını önceden biliyordur o da yapmasaymış hey Allah'ım ya

0|0
    0|0
  • Sana soyleyen ortaligi bilerek karistirmak istemis bence. Kocanda gozu olabilir buyuk ihtimalle. Seni kiskaniyordur ya da. Baska aciklamasi yok. Her onune gelene de inanma

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu diyen çocukluk arkadaşım, güvenilir biri.

• 3ay

Aldatilan kadinkara bak. Cogunun en guvendigi kiz arkadasi sirtindan vuruyor. Arastir istersen. En iyi arkadasin olabilir kocanin kardesi degil. Evine rahat giren cikan biriyse bile durum vahim. Kadinlarin iyi niyeti iste

• O izler eşlerin hoşuna gitmeli sonuçta baba sevgisin tattıracaksın , o iz senin kötü görünmen demek değil , ikinizin ortak parçası. eşin bebeğinizi kucağına aldığında o duyguyla izi problem etmez diye düşünüyorum 😁 allah analı ve babalı büyütsün.

0|0
    0|0
    • 3ay

İnşallah. Teşekkür ederim.

• haberin yokmuş gibi yap. yani yapacak bir şey yok... haberin olduğunu belirtirsen bu sefer yüzüne karşı söyler boşanmaya kadar gidersiniz

0|0
    0|0
  • Eşin pislik

0|0
    0|0
  • Hayır direk söyle konuş bu konuyu

0|0
    0|0
  • Adam mı o ya tut kafasını sürt duvara

0|0
    0|0
  • eger ıcıne atarsan gııt gıde buyur ve bı yerde patlakverır

0|0
    0|0
  • Ondan eş olmaz

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir düşünce yani yakıştırıcak sıfat bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • bir erkek neden hamıle esıne boyle davranır anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Haberin yokmuş gibi davran. Davranışlarını izle daha fazla kotu davranmaya baslarsa onunla guzel bir konusma yap..

0|0
    0|0
  • gorunuse bakaram evlenen boyle sacmalik yapar

0|1
    0|0
  • Eşiin tam bir şerefsizmiş ha

1|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Sana söyleyen dostun değil söyleyeyim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Çocukluk arkadaşım. O da şaşırmış duyunca.

• Tipine bakarak evlenmiş

0|0
    0|0
  • Eşin ergen sanırım? Olgun ve aklı başında biri böyle düşünmez

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...