Din günün sahini Allah ise peygamber nasıl şefaat ediyor? hurafeleri ne zaman atlatıcagız? islam yozlaşmıyormu?

din Allahın ise din günüde allahın oldugu için peki peygamber cehenneme girmişi nasıl kurtarıyor allah onu kıramıyor hurafeleri ne zaman atlatıcagız?

Güncellemeler:
3ay hadi hadisciler

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• islam yozlaşmıyor mu çok saçmadır , zira dinler kendi aralarında bile mezheplere ayrılır sonra o mezhepler kendi aralarında cemaatlere ayrılır sonrada insanlar bir birine kafir diyip savaş açar :D

1|0
    0|0
  • Bütün edebiyatçılar sana dava açsa yine kurtarmaz ya

0|0
    0|0
    • 3ay

ben allah ile kımseyi aldatmıyorum cübbe sarık giyip peygamber giydi diye din diye satıyormuyum?

• 3ay

Sallaaaa :)) anlayan anladı

• 3ay

sallanan gün gelir yenilir alıyan anladı

• allah sana akıl fikir versin bişeyi düzgün yazamıyor düzgün araştıramıyorsan burda anlatmak nafile

0|0
    0|0
    • 3ay

telefondan yazmıştıım allah sana akıl fikir versin peygamberin herşeyi putlaştırıyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten islamda şefaat yalnızca Tanrıdan gelir. Peygamberin o konuda söz söyleme yetkisi yok. Sadece ümmeti hakkında ne düşündüğünü soracak o da "Rabbim ümmetim kuranı terketti"diyecek.

0|1
    0|0
    • 3ay

Furkan 30 ve peygamber dedi rabbim ümmetin kuranı terk etti
      maşaallah sayımız artıyor

• işte böyle cahil cahil düşünceler bazen çıkıyor ama yapacak bir şey yok malesefki üzülmekten başka bir şey yapamıyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

banamı lafın?

• 3ay

madem kuran tek başına sana yeter o halde peygamberler neden var?
      allahım senin gözünü açsın kardeşim çok cahil kalmışsın kusura bakma allaha yönel peygamberleri araştır kuranla karşılaştır umarım bu fikirler seni dinden çıkartmaz. bol bol nazar duaları ve vesveseden korunma duaları oku anladığım kadarıyla şeytan seni hoplatıyor hadi allaha emanet ol

• 3ay

isa musa ibrahim peygamberin hadisleri nerede söylermisin?

• Tanrı da ne yaptığını bilmiyor

0|0
    0|0
  • Allah istemeden hiç bisey olmaz ama şefaat varda olabilir olmayabilirde

0|0
    0|0
    • 3ay

Zümer 44 oku

• 3ay

Peygamber efendimiz Allah ın alemlere gönderdiği rahmettir şüphesiz onun sünnetide örneklerin en güzelidir kimsenin peygambere haşa taptığı yok o bize örnek bizde onu takip etmeliyiz

• 3ay

kardeşim kurana uyması şarttır

Yükleniyor...