Ya arkadaslar allah rizasi icin yardim eder misiniz?

Arkadaslar bende yillardir bir sıkıntı var. Dua okurken esneme ve gozyasi oluyor araliksiz , ellerde titreme , kasilma vb. Esneme seytandan ve cindendir arastirarsk ogrenebilirsiniz. Dua etki etki etmiyor , bitmiyor , gitmiyor.. geceleri uyuyamiyorum. Sayik hocama gittim asik cin musallati alameti olabilir , nazar ve hasedde olabilir dedi. Musallat alameti gibi cidden , biliyorum. Dua etki etmiyor , güçlü. Lütfen inanci olanlar yazmasin allah rizasi icin yazmasin... Tavsiyeleriniz neler? Banyoya girmekten korktuğum icin duş bile alamiyorum. Ne yapacagim? Allah rizasi icin yardim edin dua etki etmiyor...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Temiz isen secadeni kibleye doğru ser usule göre giyin başla Alemlerin Rabbi Yüce Allah a dua et.. Göz yası ile içten içten oku birebir konuşur gibi.. Ruhen çok rahatlarsin kardeşim.

1|0
    0|0
    • Hangi sayik bunları söyledi aşık cin durumu yalandan ibarettir gerçek bir sayikle örneğin sayik erol tangut veya mustafayla iletişime geçmelisin
      Burdan sana yorum yapmak biraz zor ancak eğer bahsettigim kisilere ulaşma imkanın yoksa bitane Tevbei Sayik kitabını almanı tavsiye ederim aynı zamanda erol tangutun youtubedeki videolarını izleyip kendi dertlerinle karşılaştırabilirsin Allah yardımcın olsun sabırlı ol dua et
      Buarada banyoya sol ayakla euzu besmeleyle gir ve boy abdesti alırken burna suyu çekerken öksürtecek seviyede 3 kez çekmelisin biraz burnun yanabilir ancak usul böyle ve kulağında küpe deliği varsa küpeni oynatarak su almasını sağlamalısın geri kalan vucudu igne ucu kadar yer kalmicak sekilde yıkamalısın ve çıkarken sağ ayağınla yine euzubesmeyle çık bunlarda çook önemli

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Dua hiç bir zaman hiç bir şeye yardım etmedi zaten.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...