Allah rizasi icin yardim eder misiniz?

Selamunaleykum arkadaslar , bende yillardir musallat suphesi var. Rukye dinleyince surekli esneme , goz yaşı oluyor. Bugun yasin okuyordum ve sol elde titreme , isigin seyirip sonmesi , araliksiz esneme ve gözyaşı durumu oluyor. sayik hocama anlattim asik cin durumu , nazar veya hased olacagini soyledi. Ve bugun babam basortumu eliyle cekip basimdan cekmeye çalıştı kavga ettik. Buna ragmen dinimi yine birakmadim onceden de dinimde cok degisiklikler oldu seytan vesvese verdi vb. Golgeler gordugum de oluyor korkutulma durumu oluyor. Lutfen inanci olanlar yorum yapsin arkadaslar

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Uzman bir yardım almayı düşünebilirsin. Bir psikiyatrist ile görüşmelisin bunları.

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen Allah yolunda devam et canım Allah tan umut kesme.. Çok dua et namazlarına sarıl aldırış etmemeye çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçmiş olsun. Öncelikle rukye ne oluyor bilmiyorum ama İslam alimlerinin büyüklerinden olan Muhammed bin Kutbuddin İznikî Hazretleri (Miftâhül Cenneh) isimli İlmihal kitabında buyuruyor ki:

"Cinnin zararlarına karşı en te'sirli silah : " La havle vela kuvvete. . ." okumaktır. Bu kitap da www.hakikatkitabevi.net Adresindeki İslam Ahlakı kitabında var. Vesvese de olabilir. İnşallah rahatlarsın. www.dinimizislam.com sitesi de faydalı olur. İsteyen arkadaşlara kitap hediye ediyoruz. Bilginiz olsun. :)

1|0
    0|0
  • serkan kiremit hoca var İzmir de yotube de vidoları da var izle bir randevu alıp görüş derim. Allah yardımcın olsun...

1|0
    0|0
  • Allah yardım etsin ayeti kürsi okuyu kardeşim

1|0
    0|0
  • duyduğum en saçma şey. psikoloğa git bence. hurafelerden iyice kafan karışmış senin.

0|0
    0|0
  • Esneme ve gözyaşı bnde de oluyor
    Rukye nedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...