Açım ve "banane" diyen bir abim var?

Abimin bana ve anneme yaptiklarina dair daha once sorular sormustum. Gerci abi demek istemiyorum.. Kendisi nisanli, nisanlisida eve aylik 1000 lira verip bizim enayiye eve para verme diye tembihleyen, kendi annesinin babasinin hurda evini bizim enayiye tadilat ettirtip, normalde kiz tarafinin aldigi yatak odasina 5 kurus vermeyip magazadaki en pahali (9 bin lira) yatak odasi takimini begenen kiz. Bizim enayinin banka hesabini kontrol ettim dokumanlari vs. 12 bin lira para harcamis ama ne bizim cebimizde harclik var ne buzdolabinda bisey var ama kendi evine muzikcalarli dusakabin almis. 18 yasindayim universiteye giriyorum bu yil tip fakultesi kazandim. Babam vefat etti bir o var bide annem bende acim diye onu aradim once suratima kapatti sonra geri arayip napiyim disardayim yemek mi getireyim sana dedi bende kusura bakma rahatsiz ettim dedim salak salak konusuyor dedi yaninda her kim varsa. Bu ayin sonunda evlenip gidiyor giderde donmez insallah.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim açım diyecek bende bananemi diyecem heralde dünyanın sonu gelmiş olmalı kendi yemezde kardeşine yedirir insan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Konuna ilk defa denk geliyorum. Öncelikle allah sabır versin. Tıp fakültesini kazanarak büyük bir ders vermişsin onlara. Her insan hata yapar o abin er ya da geç hakikat ortaya çıkacak, yaptığı hatayı anlayacaktır. Üzülme sen bu dünyada herşeyin bir çözümü vardır.

Eğer dediklerin doğru ise iletişime geç benimle. Burs ayaralayacağım sana. Sorunların ile ilgili psikolog bir tanıdığıma yönlendirebilirim. Elimden geleni yaparım inşallah.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim Allah razi olsun, annemle gorusup iletisime gececegim sizinle

• biraz o öküz biraz sen kıskançsın

0|0
    0|0
    • Ben ac uyuyorum ac, neyini kiskanayim?

• Yemek mi getireyim dedi ama o sorma anlaminda degil getirecek olan adam zaten sormaz geliyorum der. Ben getirsin diye ariyorum zaten onu?

• peki kusuruma bakma

• abin 250 gramı görünce abilikten çıkmış :D bu duruma halk arasında karım köylü diyoruz :D

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Şey beyinli derler bizim oralarda abin gibilere

0|0
    0|0
  • Fak yu abisi!

0|0
    0|0
    • Her gece karin sancisiyla uyumaya calisip sabah kalktiginda safra kusmak ve yine adam akilli yiyecek bisey bulamamak ne demek yasamadigin icin dalga gecmek kolay. Ne diyeyim yinede allah basina vermesin

• Özür dilerim. İyi niyetin için de Teşekkür ederim. :) açıkçası yazdıklarından sizin (annen ve sen) bu kadar kötü durumda olduğunuzu anlayamadım. Sadece abini sömüren bir kadından ibaret gibi geldi sorun. Kusura bakma. Allah yardımcın olsun. Abini de o kadından kurtarsın. :(

• babandan kalan maaş yok mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vallahi kardeşim en son açım dediğinde zaten mutfağı patlatıp travmatik bir olay yaşadım bu duygusal tarafı maddi boyutuna gelince onun zaten lafı bile olmazki. Ama gıcık gidiyorsam ölse su vermem öyle de kinci tarafım var

0|0
    0|0
  • Pisman olacak ilerde emin ol

1|0
    0|0
  • gün gelir devran döner.. okulunu bitir annenide kendinide kimseye muhtaç etme. oda köpek olsun kapınızda.

1|0
    0|0
Yükleniyor...