Kılıçdaroğlu ve Bahçeli Mitinge Katılmakla Doğru Mu Yapti? Kılıçdaroğlu için çok zor oldu?

Kılıçdaroğlu ve bahçeli nin gösterdi gi sorumluluk bilinçleri gereği orada olmaları gerekiyordu.
Katilmali tamami ile doğru,
Lakin chp nin tabanın çok rahatsız ve eleştirenler var.

Neden Kılıçdaroğlu için zor?
1-Katilim da yüksek bir oran %80 ve belki fazla rte sevgisi ile dolu
2-bahceli yi seviyorlar.
3-kilicdaroglu konuşurken alan ilgisiz bitsin artık diyordu. alanda cevremde kiler kaçıncı madde yeter diyordu.
4-rte çıktığında cosku sevgi milletin teveccühunu canlı canli gormek ciddenn kılıçdaroğlu için zor dakikaları.
Her iki lideri de tebrik ediyorum

• Katılmaları Doğru
    76% (13)91% (10)82% (23)Oy Ver
  • Yanlış yaptılar gitmeyeceklerdi
    24% (4)9% (1)18% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Katılmaları kesinlikle doğrudur çünkü bu birliğimizin ve beraberliğimizin bütün ülkelere göstergesi oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Amac dunyaya beraberlik mesaji vermekti parti meselesi degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kılıcdaroglunun yapmasi gereken su hayatta tek sey var su konusma ritminı degistirmesi bu konuda calismasi gerekiyo.. ve konusmalarina hazirlanamiyorum cok bilgisiz bir adam. ondan dun cok iyi bir konusma bekliyodum. bu konusma onun icin bir firsat olmaliydi bence iste %80 erdoganci bir topluma cok quzel ritmi yukselen karsi tarafi motive eden bir konusma yapmasini bekliyordum cunku bu onun icin bir sansti ama o yine yapamadı. Chpnin basina genc dinamik lonusmasiyla hitabiyla bilgisiyle ritmiyle ortaligi kasip kavurcak birine ihtiyaci var.

0|0
    0|0
    • 3ay

Fikir ve düşünce lerinizi tebrik ediyorum. iyj bir fırsattı madde sıralayarak. dini konuda hassas bir topluma din ve laiklik dayatmaya çalışmay a hiç gerek yoktu

• A dedim

0|0
    0|0
  • ülkeye darbe olmuş tabiki gideceklerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...