Anlamlı bir resim?

Anlamlı bir resim?
Resim hakkinda dusuncelerinizi aliyim?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Anladim şükür. Doğru anlamlk resim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gençlerden yer isteyen teyzeler için "Evlenme programında halay çekenler otobüste yer istiyor" gibi aşağalık espirilerin gündemde olduğu bir toplumda yaşıyoruz. Şükür ki toplum bu insanlardan ibaret değil. İstanbul'da dahi birbirine yer veren insanlar, vermeyen insanlardan fazla. Bunu dört sene koltuk değneğiyle yaşamak durumunda kalmış biri olarak söylüyorum. Gün geldi otobüs şöförü ben ağzımı dahi açmadan benim için yolculardan yer istedi, gün oldu oturma yerlerine gidemeyeceğim kadar kalabalık metrobüste beni ayakta tutmaya çabalayan insanlar oldu. İnsanlarımız henüz bu fotoğraftaki kadar düşmediler. Münferit olaylar, münferit davranışlar sergileniyor olabilir. Özellikle gençlerin marjinalleşme tutkuları bu hareketlerin önünü açan olgular. Ancak bunlar toplum içerisinde azınlıktalar. Ve şükür ki mahalle baskısı kavramı bazen iyiye de kullanılabiliyor. Böyle insanlar çoğu zaman isteseler dahi toplumda dışlanmamak adına yer vermek durumunda kalabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • çeşit çeşit insan var babam otobüste kadın gördüğü zaman yer verir isterse lise öğrencisi olsun kocaman adam kalkar yerini verir bende böyle gördüm uygularım

1|0
    0|0
  • Hamile kadın otobuse bınmez bu mu kanks

0|0
    0|0
  • kusura bakma bu zaman çok acımasız düşenin dostu yok olmuyor. Erkeklerin arasında sıkışmış bir kıza yer verdim o ne yaptı dersin? Benim ayakta olduğumu gördüğü halde inerken tanıdığı bir erkeğe kalkıyorum dedi çıktı yerimi ona verdi. Şimdi gel beni anla?

0|0
    0|0
  • Bu derece hamile birine elbet yer veriliyor. Abartılıyor bence bu.

#Holmes

1|0
    0|0
  • hamile kadına yer vermemişler
    kadın da erkek gibi ayakta gidebilirim demiş

1|0
    0|0
  • böyle birşey yok trollemece
    türk erkeği bu konuda diğer milletin erkeklerinden daha duyarlıdır

1|0
    0|0
  • analamlı evett

0|0
    0|0
  • gözü gören adam anlar triplere girmeyin lan :D

0|0
    0|0
  • "Muhtemelen bu fotoğrafı herkes anlamayacak"
    Salakça

0|0
    0|0
  • Bos yer olabilir ve oturmamayi secmis olabilir. Yargisiz infaz yapmamali

1|0
    0|0
  • o kadar hıyar bir kadıan yer ver miyorrr

0|0
    0|0
  • İyi ki traş oldum üstüme alınacaktım.

1|0
    0|1
  • Adamlık sakalla bıyıkla olacak birşey olsaydı Türkiye adam kaynıyordu ama yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • En soldaki uyuyor desek en sağdaki göremiyor desek ortadaki ne ayak..

0|0
    0|0
  • Bu gercekse oradakilerin anasini sipeyim

0|0
    0|0
  • Hamile kadın burası :(

0|0
    0|0
  • yer isteseymiş bari bütün araç bu insanlardan mı oluyor mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Soldaki adamcık muhtemelen hamile bayana yer vermemek için uyuyor taklidi yapıyor. Çok var böylesi ne yazık ki. Bir de adamım diye geçinirler kalıplarına tükürdüklerim.

1|0
    1|0
  • Onlara mı doğuracakmış.

0|0
    1|0
  • sakalı olan herkesi adam yerine koymamak lazim erkek olmak başka ADAM olmak başka

0|0
    0|0
  • Kesinlikle!!

0|0
    0|0
  • Kadini birakmis piskkk

0|0
    0|0
  • 3 öküz bir çiçek

0|0
    0|0
Yükleniyor...