Tanrının veya tanrıların varlığı hakkındaki görüşünüz nedir?

Ben çok Tanrı'cıyım.

• Tek Tanrıcılık
    78% (35)74% (26)76% (61)Oy Ver
  • Çok Tanrıcılık
    2% (1)11% (4)6% (5)Oy Ver
  • Tanrıtanımazlık
    7% (3)11% (4)9% (7)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    13% (6)4% (1)9% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|3
13|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu kadar acımasız bir Tanrı olamaz.

1|4
    0|1
  • Anlı şanlı Pozitif Ateistim. Tanrı kavramının insanlar tarafından anlaşılamayacağına inanıyorum. Olabilir de olmaya bilir de. Fakat şundan eminim ki; yer yüzündeki 5000 dinden fazla dinin tanımladı tanrıların tamamı insanlar tarafından uydurulmuştur.

1|3
    0|0
  • Tanrı bizi sevmiyor

0|2
    0|0
  • tek tanrı

0|2
    0|0
  • yunan tanrılarına inanırım. bizi neden terkettiklerini ise bilmiyorum. belki de tanrılar birbirlerini öldürdü

0|0
    0|2
  • keşke sokakta yürürken kafana saksı düşse.

0|0
    2|5
    • 3ay

keşke su siteye ilkokuz mezunu güvenlikçileri almasalar

• 3ay

@_TürkErkeğiiii_ Elbette çok tanrılı dini destekleyen vardır yoktur demiyorum ama ölç tart çoğunluk hangi dini seçmiş dünyanın geneline bak hangi kutsal kitaplara inanıyor Hani bunca millet salak siz dehasınız değil mi Akıl var mantık var kitaplarda bahsi geçen bütün gerçeklere şahit oluyorsun ama senin bahsettiğin kitapların çoğu bozulmuş ve en son gönderilen din de belli kutsal kitap da belli ama sen sırf büyük buluşlar yapmış diye seçilen desteklenen dini konuşuyorsun.
      @yenibirnick sana gelince asgari ücretle çalışan birisini küçümsüyor olmanda cahilliğin göstergesi artı olarak asgari ücretle çalıştığımı düşünecek kadar basit düşünceye sahip düz mantıkla konuşman Çok komik. kişiyi görüntüsü ile değil tavırları düşünceleri ile yargıla her ne muamele yapacaksan ona göre yap cahil cahil konuşma. Babası fabrikatör kılıklı cahil.

• Tanrı değil Allah (c. c)

0|0
    2|5
  • bir yaratıcı var fakat onun ismi Allah değil isim kökenini araştırdığın zaman anlarsın deistim

0|2
    0|0
Yükleniyor...