Babası Türk olup annesi yabancı olan kendini neden yabancı sanıyor Türkleri hor görüyor?

ya bu sitede rastlıyorum tam kezban diye adlandırdığımız kadın türüne göre bir şey kadının babası Türk oluyor annesi bulgar, belçikalı, rus ya da her ne haltsa neden ben Türk değilim diyor? kendini yabancı olarak görüyor, bir havalara giriyor bu ne kalitesizlik ve hainlik, senin baban Türk bir kere eğer ben türk değilim diyorsan annenin ırkınıda reddetmen gerekir annesi avrupalı olduğu için mi reddetmek içinden gelmiyor? farkında değil ama tam Türk kızı gibi avrupa özentiliği yapıyor ( öyle olmayanlar kusura bakmasın) neyse madem istemiyorsun zorla onurlandıracak değiliz annesi çinli ya da arap olsaydı ne derdi merak ediyorum babasından gelen genleri inkar edip avrupalı havalarına giriyorsa ancak annesine hitaben Türkün **** yemiş diye adlandırılır

1|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Türk değilim diye prim yapmayı saçma buluyor olsam da, bu işin prim yapmasının nedenine odaklanıp bunu düzeltmek lazım asıl.

Bugün bir Türk, neden Türklükten nefret eder oldu? Neden Türk olmamak prim yapar oldu? İtalyan erkekleri ve Rus kızları gelsin lafı nereden, niye çıktı? Türkiye'nin en büyük düşmanı yoksa yine Türkiye mi? Ülkecek ne gibi hatalar yapıyoruz?

Bir oturup düşünmek lazım.

0|0
    0|0
    • 3ay

anadoluda yaşayan sapıtıyor sanki anasını satayım havasından mıdır suyundan mıdır çomarlaşıyor cahilleşiyor, bu arada seni tanıyorum ben biraz takıntılıyımdır sana bir konuda kızmıştım yabancı erkekler için satisfaction ı iyi filan demiştin ne yani Türk erkeği sekste memnun edemez mi onları daha mı erkek görüyorsun @mynameisred

• 3ay

Hatırladım seni. Fakat hiç de birr şey dememistim. O konuyu tamamen yanlış anlamıştın. Yabancı insanların birbirlerine daha ince davrandıklarını söylemiştim. Bu konuda bir takıntınız mı var da hemen olayı cinsel yerlere çekiyorsunuz, anlayamadım hani.

• 3ay

ben alıngan bir adamım, evet takıntım var milletimin kadınının yabancı erkekleri daha erkek görmesi konusunda düşünsene ne kadar kötü bir durum o terimin ise o zaman sadece seks için kullanıldığını sanıyordum ingilizce bilmiyorum çünkü
      neyse konuyu bir keresinde hdpyi desteklemene de çevirirdim ama vatan haini olmadığını ve barış kaygısıyla yaptığını düşünüyorum en azından umuyorum ki bizden vatani bütünlüğe zarar verecek tavizler isteyen kişilerle barış olmaz
      her neyse

Kızlar Ne Diyor 5

• anesi endonezyalı arkadaşım var gayet de türküm diyor. hatta tamamen kenyalı arkadaşım var türk gibi oldum yıllardır buradayım diyor. öyle seviyor burayı.

0|0
    0|0
    • 3ay

hepsi için demiyorum genelleme yaptığımın ffarkındayım

• Valla haklısın :D bir de izmirliyim modası var kızları güzel oluyor ya hani 😂

0|0
    0|0
  • Derdin bu olsun.

0|0
    0|0
  • iyi iste türk kizlarindan bizden kurtulursunuz ayrıca bunun sebebi de turk kızları kezban biyikli killi demenizden geliyordur muhakkak ruslar o kadar ovuluyor biz asaglaniyoruzki onlarda türküm demiyor bunu kendinize sorun ayrıca annesi rus sa russumda diyebilir avrupaliysa avrupalı.

0|0
    0|1
  • Rus ve yavanci kari manyagi erkeklere duyrulur. Rus kadindan ancak rus kizi çıkar

0|0
    0|0
    • 3ay

ben Türk kızı manyağıyım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...