Üniversite hayal ettiğimiz gibi değil mi?

bu sene üniversiteye gidicem. ve çok hayalim var. bazıları diyor ki hiç öyle hayalindeki gibi bir ortam yok burnundan getiriyolar falan. gerçekten böyle mi?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Üniversiteden üniversiteye değişir. Pahalı özel üniversitelerde, eğitimini uzatman için çabalıyolar biraz. Para kazanmak için. Sosyal açıdan da biraz burnu havada arkadaşlar olduğu için o da bir zorluk kaynağı olabilir.

Seçtiğin bölümle de alaklı tabi bu. Bazı bölümlerde insanların çok dersleri oluyor sabah akşam. Bazıları 2-3 gün dersi oluyor rahat oluyor vs..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lisenin daha bir party havasında hani hocalar kayıyor ama meb değil yök e bağlı hepsi bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Değil, ben liseyi daha çok özlüyorum. Üniversitede sadece biraz daha rahat oluyorsun kıyafet ders çalışma bakımından falan.

0|0
    0|0
  • Hayalinin ne olduğuna, nereye gittiğine, senin kişiliğine bağlı. Her gün her gece parti yapan arkadaşlarım da oldu, benim gibi okul-ev yapan da :)

0|0
    0|0
  • Hayat yaşamayı bilene güzeldir. Üniversite hayatın ise sana bağlıdır. Burnundan çalıştığın yerde de getirirler, Aile içinde de getirirler, Lisede de getirebilirler.

0|0
    0|0
  • Degil ne hayallerle gitmistik bizde😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne bekliyorsun mesela?

0|0
    0|0
    • ya mesela eğlenceli bir ortam. yakın arkadaşlıklar falan. hergün çıkalım gezelim mesela. ama diyorlarki üniversitede ki arkadaşlıklar hiç iyi değil iyi bir arkadaş bulamazsın falan

• O kadarını garanti ediyorum ben sana. Eve çıkın rahatlığı eğlenceyi yaşarsın. Ama arkadaşlarını iyi seç. Zaten en fazla 7-8 samimi arkadaşın olur gerisi sıradan olurr.

Yükleniyor...