Zenginlik bu kadar ucuz bir kavram degil?

Beyler az once banka hesabimda 1 milyon lira var diye hava atan birini gordum bu sitede ve sahsen benmi cok zenginim yoksa milletmi fakir diye soyle bir dusunmedim degil.1 milyon lira oyle hava atilacak bir para degil.1 milyon lira cok az bir para zengin icin bu para sadece bir araba parasi hatta bqzen o kadar bile degil. 1 milyon lira ile milyonerim diyemezsin. Milyonerin tanimi nedir 1 milyon dolar ve ustu parasic lan adam yqni dolar 3 tl Şu an mikyoner olman icin 3 milyon liraya ihtiyacin var. Dolar 1 tl iken 1 milyon lirasi olan bur milyoner Şu an milyoner degil anlayacaginiz cunku laranin deferi dustu. Ayrica cidden zengin degilim ama 1 milyon lira bana gore bile cok az bir para adam gibi bur araba alsam biter benim sadece evim 4 milyon lira zaten. Sahsen 3-4 milyon liraki bu lara bana hala az geliyor ama siz fakurisniz diye indirgiyorum parayi biraz veya daha az bir servetiniz varsa durun ve merede yanlis yapiyorum diye bir dusunun bence cubku zengin degilsiniz olsa olsa orta sinifim diyebilirsiniz
Zenginlikde sizin dusundugunuz kadar ucuz birsey degil.
Neyse kendini zengin sanan fakirlerden hic haz etmem o yuzdee bunu yazdim sana yoksa yanlis anlama.

Güncellemeler:
3ay Pardon sitede yeniyim yanlislikla bur soruya gorus yazacaktim soru sormusum
3ay Yabluskla soru sormusum bunlari sitede bir uyeye hitaben yazdim kaldirin soruyu

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Belki de bu adam daha önce hiç 1 milyon lirayı birarada görmemiştir. 😯

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen beni ne sandin la muteahhit aile cocuguyum 2 sene once ailem ev alirken 4 milyon lira cash parayi ellerimde tuttum.

• 3ay

Ne diyorsun dayı sen ya asdf

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zengin olmak iyi değil ya en büyük sınav o çünkü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu olaya bu kadar önem vermeseydin uzuuun uzuuun yazmazdın kaarşim hadi iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • anladık zenginsin özetle :)

1|0
    0|0
  • Ben fakirim ama 1 milyon banada az geliyor

0|0
    0|0
  • 4 milyonu olanin burada isi ne ya

1|0
    0|0
    • 3ay

4 milyondan cok daha fqzla parqmiz var sen veni ne sandib la muteahhit ve siyasetci cocuguyum.

• 3ay

Birseyckanitlaya calismiyorum zaten ama gecen gun bana inanmayanlar oldugucicin bunu bu sitede videolu olatak ispatlamistim.

• 3ay

1 saat bekle youtubea ayni videoyucyukleyipcpaylasicam buraya

• Yalida mi oturuyon?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok normal villa

• 3ay

Gecen gun bunu videolucolarak bu sitede inanmayanlara kanitladim bir saat bekle ayni videoyu youtubea yukleyipcpaylasicam buraya

• 3ay

Oarada evde arabalarda gozukuyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Amca a. mi g. tu dagitmis. d

0|0
    0|0
Yükleniyor...