Özel üniversitede arabalar?

Üniversiteye gitmeme çok az bir zaman kaldı ve bende vakıf üniversitesi yani diğer adıyla özel üniversite düşünüyorum. Allaha şükür maddi durumumuz iyi ama özel üniversiteye gidipte iyi bir araba alabileceğimi düşünmüyorum maksimum 20-30 binlik bir araba alsam gideceğim özel üniversitede çok mu eziklenirim? yani aranızda özel üniversiteye giden varsa araba kullanan fazla olup olmadığını ve ne tür araba olduklarını (genelce) benimle paylaşabilir mi? Teşekkürler ^^

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• İett kullandım ben, o olmaz mı?

Bizde ufak minibüsle gelen de vardı, ezikleniyor mudur arkadaş çevresinde bilmem ama bana hoş geliyordu😅 Sorun olmaz yani

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilkent'te okuyorum. altımda 95 model toyota var kimsenin kötü gözle bile baktığını görmedim. şehir efsanesi o sağda solda yazanlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Özel üniversitelerde ulaşımı toplu taşımayla sağlayan da çok var. En büyük derdin bu olsun

0|1
    0|0
  • Adını Feriha Koydum'u izleyip saçma saçma düşüncelere kapılıyorsunuz Allasen :D Yok öyle bir dünya okulun %95'i otobüs metroyle gidip geliyor ne arabası.

0|0
    0|0
  • Vakıf üniversiteleri dizilerdeki gibi değil. Koç, Sabancı vs gideceksen evet ezik kalırsın araban ile ama sıradan vakıf üniversitesi örneğin Yeni Yüzyıl Üniversitesi, İst. Aydın Üniversitesi, İst. Kültür Üniversitesi vs. buralarda normal öyle bir araba.

0|0
    0|0
  • Bende vakifa basliyorum ama soyle birsey var her vakifta ayni degil. bizim burda yeditepe var adamlarin pahaliarabalari icin ayri otopark ar yaris arabasi gibibarabayla girip cikan var en cok yeditepede olur

0|0
    0|0
  • Ozel universitede her cins insan var. Mercedes kullanip Tofas muhabbeti yapan arkadasim vardi.
    Bence araba olayina takilma. Zengin gozukme gibi bir derdin de olmasin. Kendin gibi kisilerle takil ki kafan rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Özel bir unide okuyan abimiz okula gelip bize konferans vermisti. "Arkadaşlar özel üniversiteyi oyle gözünuzde buyutmeyin filmlerdeki gibi Porsche lar Lamborghini lerle felan gelen yok okula gayet normal durumda insanlar kimisi burslu vs. "

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin arabasıyla ilgilenmiyor toplu taşıma kullanan da var normal arabayla gelen de takılma derim.

0|0
    0|0
  • Aman oraya okumaya gidin

0|0
    0|0
  • Off sacmalama yaa 10 milyarlık palioyla bile okula gelen var kimsede eziklemiyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• filimlerde gördüğünüz gibi değil o üniversiteler abartmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...