Arkadaşlarımı yakın hissedemiyorum sizce ne yapmalıyım?

Herkese meraba arkadaşlar şöyle söylüyim İstanbul da bir vakıf üniversitesinde mimarlık okumakdayim. hep herkes tarafından duyarsınız ya üniversite arkadasliklari bambaşka diye ben cidden o başkalığı hissedemiyorum tamam yakın arkadasim var tabiki ama en yakın dediğim insanda bile kaybetcegimi yalniz kalcagimi düşünüyorum. Okulda bir arkadaş grubum var o arkadaş grubundan biriyle sevgili olduk gecen sene ikinci donem ve daha sonra benim yakın arkadasimlada can ciger kardes oldular ve şu an cidden sevmedigimi dusunmeme rağmen sirf arkadassiz kalicam korkusuyla yakın arkadasimida kaybedicem korkusuyla ayrilamiyorum. diğer yandan grup da samimi olarak 3 kızdık biriyle aram fena halde bozuk duzelmiyoda ama diğer arkdasimda tamamen benim yanimda değil o diğer kizlada can ciğer ve cidden korkuyorum aramiz bozulucak yalniz kalicam biseyde yapamiyorum yurt arkadaşlarimlada öyle çok sık gezip tozmayiz bir resmiyet vardir yani anlicaginis kendimi cevremde bissuru insan olmasına rağmen yalniz hissediyorum sizce ne yapmaliyim lütfen yardim edermisiniz

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya okul çevresi biri olmassa otekiyle konuş sadece 2 sine odaklanma hemde az olsun öz olsun gerekirse 1 tane olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya öyle yapiyorumda zaten direk samimiyet kurabilen bir yapım yok şu an bu arkadaş grubumdan ayrilsam veya uzaklassam sürekli okul yurt arasında gecicek hayatim :/

• 3ay

İnsan kendi karakterine benzeyen insanı daha yakın hisseder arar senin gibisine bak öyle daha sağlam arkadaşlık kurulur bnce

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bambaşka derken nasıl bir beklenti içine girdin ki sen

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya hep derler ya onlar ailen gibi olur

• 3ay

Kim demiş la onu 😄 ben üniversitede değişen arkaşlıklar kadar, dönen insanlar dönek bir yer görmedim.

• mimarlık okuyosun birde kıskançlık gruplaşma çok olur sınıf içinde

0|0
    0|0
  • Yeni ve adam gibi arkadaşlar edinmeye bak

0|0
    0|0
    • 3ay

O kadar kolay olsa keşke:/

Kızlar Ne Diyor 2

• kaliteli yalnızlık. sahte arkadaşlıklardan iyidir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle tabi de yalnızca yasanmiyorki :/

• 3ay

o zaman yeni arkadaşlar edin. daha iyi arkadaşlar edinebilirsin. sana arkadaş mı yok.

• 3ay

Valla şu an ikinci sinifa geçtim herkesin bir arkadaş grubu var onlarada sonradan girince kotu oluyor birde kimse istemez ki sonradan giren biri hep dışlanır :/

• Yeni arkadaşlar ara

0|0
    0|0
Yükleniyor...