İyi niyetiniz size ne gibi yarar ve zararı oldu?

İyi niyetiniz size ne gibi yarar ve zararı oldu?

Edit : Küçükken Annemden habersiz dışarı çıktım ve beni gördü bağırıyordu bende çok bağırmasın yorulmasın diye el salladım gidiyorum diye akşam eve gelince babam birde giderken el sallıyor dalga geçer gibi deyip beni dövmüştü :D ahah.

1|0
29|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Okumalısınız fena bir rüya Ayşenur =arkadaşım
    Özkan=eski sevgilim
    Serdar =kardeşim ve Ozkanla aynı sokakta oturuyoruz.
    Bak şimdi Ayşenur vardi işte yanımda disardaydik bir dükkan gibi mağaza gibi biyere girmisiz sonra özkanin annesini gorduk Ayşenur dışarı çıktı ben baska seylere bakiyodum Ayşenur geldi yanıma kanka noldu biliyomusun falan dedi noldu dedi işte annesi beni gordu nasılsın canım falan dedi beni öptü selamlaştık git sende selam ver dedi sonra benim yanımda annem varmış gidiyim mi dedim git dedi kadın beni gordu güldü nasılsınız falan dedim selamlaştık sonra bisey konusmamiz lazım Özkan hakkinda falan diyor bana senin için önemli olan herşeyi bosvermek mi diyor anneme bakiyoru m sonra annemde bak sen bunları göze alarak geldin buraya dedi bende tamam diyorum onların evine gidiyoruz böyle iki tane tekli koltuk ortada masa var oturuyoruz oraya evdeyiz. Telefonumu da camın kenarına koyuyorum. Bana diyoki kızım zor bisey olduğunda kacmamak lazım sevmek böyle değil midir zaten zora katlanabilmelisin diyor öylede ama Özkan çok değişik hani hep böyle mi sinirli mi diyorum cevap vermiyor bak yaz sen diyor ne yazicam ki diyorum artık bana bir tane kağıt veriyor böyle karton gibi katlanmış dışında büyük harflerle Gibi gibi yazıyor icindede diyoki olacak ben hissediyorum oğlum biseyler daha yazıyor unuttum bunu ona ver bariscaksiniz o benim sozumden çıkmaz diyor kadın bisey daha dicekti Ayşenur yan odada camdan bize baktı bende ona baktım hani noldu falan diye sonra kağıt camdan sokaga dustu ben gidip alıp gelirim hemen diyorum bir yandan da aklımda şey var özkana söylemeyin ama buraya geldigimi falan tabi diyemedim aşağı inip kağıdı alıyorum kafami kaldirdigimda Abim serdar Özkan berecten geliyorlar ben eve koşuyorum Abim diyoki bak koşuyor eve kesin bakkala gitmistim dicek diyor bende duyuyorum eve girince telefonumu orda unuttuğumu farkediyorum hani geri gitsem Özkan eve gitti abimler eve geldi falan sonra uyaniyorum skxjjsjsjjsjdjd yorum yapin

0|0
    0|0
  • Henüz bir yararını görmedim açıkçası, dönüp teşekkür etmek yerine ağzıma tükürmeyi daha çok seviyorlar.

0|0
    0|0
  • Tek yararı , hoşlandığım beyin beni evlenilecek kız statüsüne sokması.
    Bol bol zararı , kazık.

0|0
    0|0
  • iyi niyetimden dolayı hep zarar gördüm bu dünyada pek bir faydası yok ahirete faydası var oda yazılıyor işte :)

0|0
    0|0
  • Her zaman zararı oldu. Benim g*tünü kurtardığımın öbür gün benim g*tmü inderebilecek arkadaşlar edinmişim hep

0|0
    0|0
  • İyi niyetli olmak her zaman bir artıdır. Saf olmak zarar getirir. Zekiysen yararlıdır iyi niyet. Fark daha fazla vurgulanamazdı sanırım.

0|0
    0|0
  • Yararindan çok zararini gördüm :)

0|0
    0|0
  • yararı yok zararı çok

0|0
    0|0
  • şu ana kadr bir yararını görmedim genellikle zararı oldu

0|0
    0|0
  • iyi niyetim yok.

0|0
    0|0
  • İyi niyetimden kaybedeceğimi düşünmüyorum ne olursa olsun karşımdaki kaybetmiştir.
    Hüsnü zan iyidir.
    İnsanlar haketmese de..

Allah doğruları gösteriyor ama. Arkandan çevirilen işleri. Sonucunda kaybettiğimi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • iyi niyetli bir şekilde e yakın arkadaşıma hoşlandığı çocuğu ayarlamaya calıştım ama çocuk istemedi çocuk buna sonradan söylemiş çok büyük kavga etmiştik artık arkadaşım değil arkamdan konuşmadığımı kalmadı düşmanlarımla kanka olmadığımı kavga çıkartmadığı mı ama her işte bir hayır var derler ya bu sayede gerçek onu gördüm böyle biriyle nasıl arkadaş olmuşum aklım almıyor

0|0
    0|0
  • yararını görmedim

0|0
    0|0
  • İyi niyetli değilim 😶

0|0
    0|0
  • Şöyle özetliyim ; Herzaman iyi niyetli oldum ve herzaman kaybettim ben hicbir zaman iyi yanını gormedim

0|0
    0|0
  • Her koşulda deveye diken konusuna geliyor insan.

0|0
    0|0
  • Yarari olmadi bugune kadar kötulugun yarari oldu insanlari kendime cektim ne yalak insanlar varmis.. onu ögrendim

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Zararı olmuştur ama hatırlamıyorum 😐

0|0
    0|0
  • Yaşlı bir teyzenin (bana göre yaşlıydı ) elindeki poşetleri taşımak için yardım etmek istediğimde bırak ben yaşlımiyim diye bagirmasi

0|0
    0|0
  • Hahaha çok komikmiş 😂😂😂😂
    İyi niyetimden bana kötülük yapmak isteyen birisine yardım ettim

0|0
    0|0
  • Söyle söylim daha bir yararını görmedim

0|0
    0|0
  • İyilikten maraz doğar :) Atalarımız güzel ve doğru söylemiş bea :)

0|0
    0|0
  • Artik iyi niyet filan kalmadi mesela direk karsi taraf nasilsa ona gore hareket ediyorum

0|0
    0|0
  • zarar.:)

0|0
    0|0
  • oludu bazı şeyler

0|0
    0|0
  • Zarari cok

0|0
    0|0
  • Kazık atildi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi niyetim insanlığa olan sevgimden ileri geliyor. Bir insanın kötülükle dolu olabileceğine inanmak istemiyorum. Bunun maskesi olarak da iyi niyetimi kullanıyorum. Ama bu güne kadar kar-zarar ilişkisini incelemedim iyi niyetimin. Vicdanım rahat. Birilerine küçücük bir faydam dokunuyorsa da mutluyum. Ötesiyle ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • İyi bir kalbiniz varsa yardım seversinizdir, merhametlisinizdir, çok seversiniz ve en büyük acıları da siz çekersiniz...

0|0
    0|0
  • Yararı hep oldu zararlarinı da unutarak savuşturdum😊😊

0|0
    0|0
  • Bazen iyi niyetim suistimâl ediliyor. Bazen de iyi niyetim sıkı doatluklara neden oluyor.

0|0
    0|0
  • Bizim bir arkadaş vardı fakir bilirdim öyle elini cebine götürmesine izin vermezdim. Ta ki durumların farklı olduğunu öğrenene kadar. Adam zengin parası var ama işte sırtımdan geçiniyormuş. Son model telefon alınca anlamıştım. Dahası alışkanlık olmuş yinede kendime yediremiyorum bir de özel üniversite okuyacak benden az puanla daha iyi bir bölümde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...