Türk erkeğinin genelinden nefret etmeye başladım?

İlk olarak evleneceğim kadın b-akire olacak kafası ve dindarlık. Artık bu konu hakkında yorum yapmak dahi istemiyorum. İkinci olarak yabancı kız ve Türk kızı kıyaslaması. 'Abi Türk kızları acayip egolu ya yabancı kızlar hiç böyle mi?' Hayatlarında yabancı kız görmemiş ve herhangi milletten bir kızla dahi konuşmamış erkeğin bunu söylemesi ayrı bir komik. Ama Türk kızı egolu olmak zorundadır net. Çünkü senin ülkende c-insellik hala tabu ve hala kadına se-ks objesi olarak bakılıyor. Şort giysek bile baştan aşağı süzüp numara istemeye gelen erkek vermiyoruz diye egolu diyor. Ya da yoldan geçen erkek işte arkadaşca yaklaştı seviyeli davrandık diye egolu oluyoruz. Bu ülkede otobüste dahi t-acize uğruyoruz ve t-acize uğramayan Türk kızı çok çok azdır. Önce erkeklerin zihniyetinin değişmesi lazım. Üçüncü olarak kendini geliştiren insanlara inek , asosyal gözüyle bakıp açıp bir kitap bile okumayan 'yalnız' kelimesini dahi yanlış yazan erkekler. Evet Türk erkeği (hepsi değil ama genel olarak) eğitime önem vermez. Zaten bu zihniyetlerinin en büyük sebebi de eğitimsizliktir. EVET BEYLER ÖNCE KENDİNİZİ ELEŞTİRİP SONRA KADINLARI DÜŞÜNÜN SİZ. Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

7|1
22|23

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyenin geneli yobaz

3|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Tacize tecavüze uğramadım hiçbir zaman. Nedense bekarete, edebe ömem verdiğini söyleyenlere kızanlar genelde edepsiz ve ahlaksızlar oluyor. Saçma sapan konuşmuşsun. Edepli ol kimse sana gelip yavşamaz uluorta yerde.
    Türk kızları genelde edepliler. Sevmeyen defolur gider ama edepsizleri sevmeyenlere hak veriyorum.

2|2
    1|0
    • 3ay

İnşallah bir gün tacize ugrarsın o zaman bunun gerçekten kişiyle alakası olmadığını göreceksin

• 3ay

Madem bu ülkede taciz çok o zaman adam gibi giyinin de olmasın oranizi buranizi acman!

• 3ay

Konuşmandan fiillerin belli oluyor. Valla ben kimseye senin gibi koyma derdinde olmadığımdan hayatımda da bu fiili üzerimde denemiyorlar. Edepsiz edep beklemesin canım benim, ilk sen edepli ol sonra konuş. Aklın fikrin koymada olursa koyarlar ;)

Erkekler Ne Diyor 22

• Yetiştigin çevreyi hesaba katacak olursak yorumlarında haklısın. Ama bir de empati yap bakalım. Erkeksin hayallerin var, iyi bir iş bulacaksın bir kız bulup onu deli gibi seveceksin, sevdigin kızdan birbirinden güzel çocukların olacak, çalışıp kazandığın paranın bir anlamı olacak. Kendini ailene adayacaksın, bu ümitle beyendigin bir kızla evleniyorsun zifaf gece bir bakıyorsun kız kız degil. Soruyorsun dalga geçer gibi ''ühü ühü ühü bir çocuk vardı çok seviyordum şeytana uydum beni affet'' Sevdigin kıza senden önce sahip olanın haddi hududu belli degil, o güne kadar öptügün dudaklara kaç kişinin aleti degdi belli degil , yarın bir gün çarşıda pazarda tanımadığın herifin tekinin gelip ''Senin avradı ben ziktim oluuuuum'' deme riski Türkiyede her zaman var, en kötüsü onur kavramanı zerre kadar sallamamış ammının derdine düşmüş biriyle evlenmişsin , yarın bir gün işe giderken aklın hep evde kalacak, acaba bizim avrat ''Amaaaan namus dedigin bıcık arasında olmaz tımam mı ne var yani küçük bir kaçamak yaptıysak , hem yabancı degil ki bizim mahallenin saatçi zencisi'' derse diye efkarlanmak... Bu mevzuları hiç erkek gözüyle bakıp düşündün mü?

0|0
    1|0
    • 3ay

Aynennnnnn wallahi güzel yazmissiniz böyle yazinda kızlar artık edeplensin kim kimin altinda belli degil ayol helal olsun

• Birinci madde için hem haklı hem haksızsın. Adam bakirse eğer bakire bir kız istemek en doğal hakkıdır. Ha ama kendi de yapmışsa o zaman haklısın. İkinci madde de yabancı kızlarla karşılaştırılma konusunda haklısın. Ama egoist olma konusunda haksızsın. İsteyene vermiyorsunuz diye egoist değilsiniz. Bazı erkekler sürekli size yavşıyor diye bir zamandan sonra kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanıyorsunuz. Ve öyle bir niyeti olmayan erkeklere bile yavşıyor damgası yapıştırıp tersliyorsunuz. İşte bu yüzden egoistsiniz (Olmayanlarda vardır genel olarak konuşuyorum.) Üçüncü maddeye tamamen katılıyorum ama sadece erkeklere söylemen yanlış eğitim seviyesi olarak kızlarla erkeklerin pek de farkı yok.

0|0
    0|0
  • Şahsen yabacı bir kızla beraberdim 16 aydır. Ama sağolsun geçen çok büyük kırıklığa uğradım. Yabancı kızlardanda iyi olan vardır elbet ama türk kızlarının eline kimse su dökemez. Bana göre daha cana yakınlar

0|0
    0|0
  • Hemen hemen ayni gorusteyiz ama bazi short kesimleri var ultra derecede, eger ki bunlari giyipte bu cumleleri kuruyorsaniz bosa konusmussunuz. Ancak dinimiz acisindan seviyeliyse tamamen arkanizdayim.

2|0
    1|1
    • 3ay

Hakveriyorum aynen ben bile kiz oldum halde bazı kızları ayipliyorum giyorlar mini mini sonrada o bana baktı bu böyle oldu

• 3ay

Teşekkür ederim ama ne kadarda kadın olsam hak yemem erkeklere yuklenmeden önce kendi yedimiz boklara bakmak lazım herşeyi erkeklerin üstüne atiyorlar sanki kizlar melek

• 3ay

@Tehlikelikizzz Tabi ki her insanin kusuru oldugu gibi her konumun bir kusuru var.

• O kelimeleri yanlış yazma olayı kızlarda da çok var emin ol. Eğitim seviyesinde cinsiyet ayrımı yok Türkiye'de. 😄

0|0
    0|0
  • Bakir olacaksa diktiririz sorun yok deseydin

0|0
    0|0
  • E tamam
    Sen yabancı erkeklerle takıl
    Erkeklerimizde yabancı kızlarla takılır konu kapandı gitti

1|0
    0|0
  • tamam da hepimiz öyle değiliz ki onlar yüzünden ben neden yanıyorum anlamış değilim..

2|0
    0|0
    • 3ay

Geneli dedim tek tük olsa da var böyle olmayan

• 3ay

Aynen öyle ya

• 3ay

neyse o zaman tanıdığın kaliteli insanları kaybetme asla kıymetlerini bil.

• al bakalım cevap : http://vocaroo.com/i/s1MAywYcYjC3

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler cevap için. Ciddiye alman güzel

• türk erkeği diilim sanırım

0|0
    0|0
  • Dünyanın her yerin de guzel sexy bir kadını gorunce bakmayan adam yoktur sevgilisi olsada göz ucuyla bakar bu bir dürtü engel olamazsin ama taciz edenlere gelince iradesiz şerefsizler erkek adam iradesine hakim olur bu şahıslara erkek dememek lazım milletin karısına kızına ablasına sozlu veya cinsel tacizde bulunanlar insan bile degildir şerefsiz oğlu şerefsiz pic tır bacım çocuğudur

0|0
    0|0
  • tam olarak satır satır katılıyorum ayakta alkışlıyorum

0|0
    0|0
  • Sağlam bir kezban örneği olduğunu ve kızlardan koşarak uzaklaşmamıza neden olan tiplerin tamda tarif edilmesine gerek kalmadan kendi kendine tarif ettiğini düşünüyorum. Evet yabancı kızlarlada konuşuyorum ve kesinlikle sizin gibi saçma tripli egolu kendini beğenmiş ve çirkin değiller.

0|0
    2|0
  • Neden gizlisin cesaretin mi yok?

1|0
    0|0
  • öyle yazmışsınki kızlar sütten çıkmış ak kaşık erkekler sorunlu?

0|0
    0|0
  • Tamam feministsinde hergun bu tur yazilari okumaktan biktik.

1|0
    1|0
  • Bende türk kizlarindan nefret etmeye basladim..

0|0
    0|0
  • Ben de Türk kızlarından nefret ediyorum nedense

0|0
    0|0
  • Abartılı

0|0
    0|0
  • Haklısın bence

0|0
    0|0
  • Erkeği kızı yok bu işin Merti ve Namerti var...

0|0
    0|0
  • sen sadece bakire ol yeter
    sort giy ete giy ama bakire ol
    ve eski sevgilinle herşeyi yaşayıp bakireyim diye de gezme

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Çok doğru söylüyorsun. Kıytırık bir ailede sırf erkek diye pohpohlanarak büyütülen tiplerin basit tavırları işte. Kadın olmanın k'sini anlayabilme ihtimali yokken kadın hayatı hakkında kudurarak bir şeyler söylemeleri de bir o kadar acınası. Yok kadın şöyle konuşmalı, yok böyle giyinmeli, yok küfür etmemeli, yok bakire olmalı vs vs Acınası sadece.

2|0
    0|0
  • Erkeklerde bakirelik konusunda hak veriyorum ben bile erkek olsam gururum el vermezdi yani onun bunun koynuna girmiş bir kızı almak ama bu devirdeki kizlar onun bunun koynunu giriyo bence çok yanlış bir şey yani ben bile şey gozuyle bakıyorum o tip kizlara ne kadar irenc bir şey ama tabi herkesin dusuncesi farklı kimi de olsun der seviyorum der ama ben bile kabul etmezdim böyle bir rezzligi birde erkeklere suç bulmadan önce kızlar giydigi kiyafeti iyi bakmasi lazım ondan sonra yok bana bakiyorlar yok bana sunu ediyorlar bazı kizlar gerçekten hakediyor çoğu seyi

1|1
    1|0
    • 3ay

Bu zihniyette kızlar bile varken tacizlere tecavüzlere çokta şaşmamak lazım. Kadınlara en çok zararı veren aslında hemcinsleri. Bu kafa düzelmeden bir kadın bile kendini eşya gibi görüp böyle aşağılarken erkeklere nasıl kızalım

• 3ay

@kum__saati sekerim ne bu kuyruk acisi? oranizi buranizi acmayin sizde bu benim fikrim anladinmi masum insanlar tecavüz ediliyor ölduruyorlar buna karsiyim ama bazı kizlar gerçekten hakediyor ilerde Allahin karsisina nasıl hangi sıfatla cikicanizi çok merak ediyorum onun bunun koynunu girdiniz icinmi yalvaricaksiniz yoksa oranizi buranizi actiniz icinmi? Günah lan günah bu dünya yalan dünya siz öbür dunyayi takmiyosunuz sonrada bu kizin dusuncesi boyleyse erkeklerinki normal he yavrum hee abdest alinda iki rekat namaz kilin sevaba girersiniz wallah

• Bende yapıp yapıp temiz kız isteyenlere ayar oluyorum bide bunlar din den falan bahsediyorlarya iyice ayar oluyorum. Madem dindarsin pezev. k ozman elalemin namusuna el surmeyeceksin. Ha raha ti m diyosan yine kızın rahatligina bişey demeyecen önce aynaya bak dimi böyle gavadlar var

2|1
    0|0
    • 3ay

Ya nasıl haklısın yemin ederim

• Yazını okumadım ama başlığı yetti
    Gördüğü her kıza aşık, hatta bırak görmeyi sesine bile aşık olmayı başarıyolar :-D

1|0
    1|0
  • Çok haklısın sonuna kadar katılıyorum zihniyetsizler malesef cahillikleride cabası birde bilgisiz olup bilmişlik yapıp herşeyi bilen olgun muş gibi davrananlar yok mu çok komik ve basitler.

1|0
    0|0
  • Türk erkeklerinin GENEL olarakta böyle olduklarını düşünmüyorum şahsen. İllaki vardır böyleleri ama benim çevremde bir tane bile böyle olan, olmadığı için yorum yapamayacağım.

0|0
    0|0
  • valla çok haklısın helal...

0|0
    0|0
  • Her erkek aynı değildir. Allah iyisiyle karşılaştırsın 🙏🏻

1|1
    0|0
  • Düşüncelerimin yazıya dönüşmüş halini okudum az önce.

1|0
    0|0
  • Golf oynamayıda bilmiyorlar

0|1
    0|0
  • Doğru söze ne denir 👏

1|0
    0|0
  • Muhtesem bir yazı elıne saglık

1|0
    0|0
  • Ya çok haklısın ama hepsi aynı değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Geneli diye boşuna yazmadım oraya

• 3ay

Ben hak vermiştim sana

• 3ay

Sana bir şey demedim ki

• 👏👏👏

1|0
    1|0
  • Ben ortaya söylüyorum lafı alınan alınsın alınmayan da sussun. genellikle kızlara egolu derler ama kendilerinden bir haberdir. aslında bunun kızı erkeği yok. önce kendini eleştirebilmeli insan bence.

0|0
    0|0
  • Sana hak veriyorum. İşte bu yüzden bir Rus sevgili edindim

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Haklusin canim helalllll diyorum ayakta alkisliyorum daha da yorum yapilmazbu hoş dusuncene

0|0
    2|0
  • Evet bu konuda haklısın 👍

0|0
    0|0
  • Ya bir kız bir erkekle arkadas olsa iyi anlaşsalar konuşsalar çevredekiler kıza or*spu gözüyle bakıyor be. Sen neyden bahsediyorsun. Azıcık açık giyinrn kız da öylr
    Yani bunlardan bir b*k çıkmaaz. Gitsin rus s*ksin onlar sltir et. Biz de bayılmıyorz o mallara

1|0
    0|0
  • Aynen öyle özellikle yabancı Türk karşılaştrması nedir ya çok istiyorsan git onlarla evlen yani tutan yok.. sonra kızlar da yabancı erkekler yakışıklı deyince de tribe giriyorlar..

1|0
    0|0
Yükleniyor...