Sabrım tükeniyor, ne yapmalıyım?

Ben ailesiyle yasayan biriyim. Şu son aylarda annem rahatsız olduğu için kardeşimin ve evin yükü bana ait. Temizliğinden, yemeğine, pazar alışverişinden, ütüsüne kadar. Bunları yapmak benim zoruma gitmiyor ama annem tarafından sürekli eleştiriliyorum ve bir kere bile bir teşekkürünü görmedim. Aksine sürekli bir eleştiri alıyorum ve artık bunu başkalarının yanında yapması sinirimi bozuyor. Ben titiz biriyim ve annem bulduğunu sokuşturan biri. Bu tutumu da çıldırmama yeteri kadar sebep üretiyor zaten. Artik sabredemiyorum ve ne yapacağımı şaşırdım. Tam anlamıyla psikolojim bozulmaya başladı. Nankörce olan bu tutuma karşı sizce ne yapmalıyım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabretmelisin bence her ne kdr kızıp ters kelime bile konuşsa cennet analarimizn ayakları altındadır anneye of bile denmez dua et sabret hersey yoluna girer ALLAH ın izniyle inşallah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• annen rahatsizligindan dolayi sana sariyordur belkide umursamamaya calis isin zor farkindayim ama kırıcı olma annene karsi uzulursun sonra

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabret ve evlen :)

1|0
    0|0
  • sabırlı olmalısın bazı dönemlerde her insanın yasadıgı seyler bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahatsızlığı onun da psikolojisini bozmuş belli ki. Huyuna gitmeye çalış tamam annecim evet annecim de. Hoş tut. Kafan çok atarsa çık dolaş biraz. Dua ve sabır..

1|0
    0|0
  • Evde durma git çalış

1|0
    0|0
Yükleniyor...