Eğitim, aşk ve her şey hakkında bakıp yazar mısın?

Eğitim, aşk ve her şey hakkında bakıp yazar mısın???

hadi bakın neler varmış?

Güncellemeler:
3ay Daha fazla görüş hadiiiiiii

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Armut u seven, isminde s harfi olan, hasta birisi var. Sizden yardim bekliyor. Onunla birlikte devam ettiginiz surecte hayatiniz dolayli yollardan iyi olacak. Egitim surecinizde bir etkinlik olacak ve bu etkinlige katilirsaniz o etkinlikte bir ve ya bir kac kisi ile cinsel iliski yasayacaksiniz. Dikkatli olun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kuzum aile hayatında ki olaylardan bakmışsın sen uzaklaşmak istiyorsun önümüzdeki ayın dokuzunda bir haber geliyor sanki sana bavulunu alıp gideceksin sanki biraz kafayı dinleyeceksin maddi bir kayıp var falında bu 10 20 lira civarı fakat kayıp bu senin tam lazım olacak zaman elinden kaybolup gidiyor sanki harcamalarına dikkat etmelisin sarışın bir erkekten bir paket geliyor sana bu paket kaç zamandır sana gelmek için bekliyormuş zaten 2 3 haftaya kalmaz elinde olacak seni sevindirecek bu paket hayatındaki kişilere çok sınır çizmişsin sen bazıları senin yanına yaklaşamıyor bu sınırlar yüzünden iyide ama sana çok insan zarar veriyor az ve öz olsun istiyorsun iyide yapıyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Tanıdığım sarışın bir erkek yok 😁 ayın 9 unda gelen haber Üniversitesiylr mi ilgili

• 3ay

Olabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• ramazandayız günah lan

0|0
    1|0
  • Yakın zamanda bir kalabalıkta bulunacaksın

0|0
    0|0
  • Bir yol var, uzunca

0|0
    0|0