Abim çok saygisiz, ne yapabilirim?

Ben 13 yaşındayken annem ve babam trafik kazasında hayatını kaybetti. Bizi amcam büyüttü sonra ablam ve abim mesleklerini eline alınca üç kardeş kendi evimize çıktık. Abim son yıllarda çok değişmeye başladı. Benim annem tesettürlü bir kadındı. Bir kaç yıl önce bende tesettüre girmek istedim. Ablamda beni çok destekledi. Ama ablam evlendikten sonra abim sürekli yok niye başını kapatiyorsun aç şu başını diyor namaz kılarken gördüğünde kötü kötü bakıyor. Kesinlikle benim dinimi yaşıyor olmama tahammül edemiyor. Son zamanlarda buyüzden aramızdaki iletişim çok azaldı. Benim abimden başka abiminde benden başka kimsesi yokken neden böyle yapıyor? Her seferinde bana laf sokuyor saçma sapan şeyler söylüyor. Neden bukadar tahammülsüz ve saygısız? Ne yapmalıyım?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• abinin başkabir sıkıntısı var dışa vuramıyor ve bunu senden çıkarıyor belki senle alakalı belki değil bu sıkıntı ama abinin samimi olduğu birinden yardım istemelisin bu şekilde devam ederse durum kötü

0|0
    0|0
    • 3ay

Herşeyini paylasirdi benimle ne sıkıntısı olabilir ki annemi babamı ozliyordur kendini yanliz hissediyordut diycem ama o zaman böyle yapmaz hep özlüyor sonuçta. Bende ona yük olmuyorum maddi anlamda bir sıkıntımız da yok abim çok iyi para kazanıyor ama hiç bişey yokken bunu dert etti işte

• 3ay

Konuşmayı denedinmi ya da ortak bir arkadaş bir akraba da olur onla konuş paylaş illaki birine bunu anlatmıştır Allah sabır versin inşallah düzelir en kısa sürede

• 3ay

İnşallah 😞

En İyi Kız Görüşü

• Bizimki de tam tersi dar kot giyme hatta hiç giyme açık saçık giyinme fazla dışarı çıkma gerekirse örtün gibi şeyler der ama kim takar Pehh 😏

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu aynı şey değil ama o kiskancligindan yapıyor benim abim tahammulsuzlugunden. Neredeyse kin duyacak bana karşı. Ben artk onunla eskisi gibi olmak istiyorum ama bunun için acilamam da

Erkekler Ne Diyor 3

• Mqnyamışsa demek

0|0
    0|0
    • 3ay

Aslinda çok iyi birisiydi eskiden😞

• başın sagolsun diyip çekiliyorum

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede inançsız bir insanın dini inançları olan insanlara garezi vardır bu da size yansıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani gerçekten öyle. Sokakta yolda tanımadığım insanların tepkisine ugriyorum zerre umrumda değil ama abim yapınca çok üzülüyorum. O eve sürekli başka kızları getiriyor alkollü geliyor ben ona onun yaptıkları ne kadar kötü olursa olsun o şekilde davranmıyorum ama o beni çok üzüyor 😞

Kızlar Ne Diyor 1

• sabret abin anlar senin duygularını kapanmak istemeni biraz sabret

0|0
    0|0
    • 3ay

Sabrediyorum ama nereye kadar psikolojim bozuldu artık onun bana laf etmesinden eve alkollü gelmesinden

Yükleniyor...