Babasız kızlar sağlıklı ilişkiler kurabilirler mi?

Babaları onlar küçükken ölen ya da ailevi ilişkileri kötü olan yani o ya da bu sebeple baba sevgisi görememiş kadınlar erkeklerle ilişkilerinde zorlanır veya mutsuzluk yaşar mı?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Babalı ya da babasız herkes iyi bir insan olabilir. Babanın olmaması kötü biri olmak için mazeret değil. Bir yaştan sonra insan kendi kendini yeriştirmeli.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben küçüken anem ve babam ayrildi ancak babam herzaman çok iyi davrandi ve sevdi bana sevgisini gördüm yinede insanlarla sorunum var bunun ailemden kaynaklandiğini düşünmiyorum sorun bende ://

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Öyle birine aşık olmak hoşuma giderdi çünkü gerçekten onu nutku etmek istedim..

2|0
    0|0
  • kurabilirler ancak baba sevgisi ile bir erkege duyulan sevgiyi ayırmaları lazım

1|0
    0|0
  • Kurarlar tabi neden olmasın... Hepsi zorluk yaşar diye bir kaide yok.

1|0
    0|0
  • karakterli adama denk gelirse.
    maalesef onların sevgi eksikliğini kötüye kullanan çok karaktersiz var.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilmeden , farkında olmadan kendilerini sevmeyen adamları seviyorlar belki de

• 3ay

hayır.
      bilerek farkında olarak.
      ama küçük bir umut. kendilerini yalana inandırmak istiyolar

• bazen evet çünkü örnek olarak babalarına kıyaslama içinde olmazlar bazende kurdukları ilişkide de kaybolurlar çünkü sasirirlar her ikiside olabilir

1|0
    0|0
  • Kızlarin erkeklerle olan ilişkilerinin babasiyla olan iliskisinden turedigini dusunmuyorum. Bu bence insan ve ardindan cinsiyet psikolojisine hakim olabilecek bir algıyı yaratabilecek anlayışa sahip olmakla alakalı.

1|0
    0|0
  • çok çabuk bağlanıyorlar galiba

2|0
    0|0
  • Yani şansız örnekleri var ama hepsi aynı kaderi Yaşar diyemeyiz zira kaç kız sevgilisini babasına anlatır ki ya da hergün sevgilisi ile olan muhabbetini babasına danışır

1|0
    0|0
  • Kurabilirler neden kurmasınlar...

1|0
    0|0
  • Daha çok bağlanırlar diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • erkeğe bağlanır doğru erkekse evlenir yanlış erkekse ya yoldan çıkar ya da bidaha kimseye güvenmez

1|0
    0|0
  • Burada ne kadar küçüklükten bahsediyoruz?

1|0
    0|0
  • Genelleme yapamayız. Ama muhtemeldir denebilir

1|0
    0|0
  • evet tabi.

1|0
    0|0
  • Sorun yaşarlar eminim kendimden biliyorum

1|0
    0|0
  • Aşırı agresifidirler herşey çok güzel giderken hayatınızdan çıkıp giderler.

1|0
    1|0
  • böyle kızlar genelde bozuk olur

0|0
    1|1
  • Kurabilirler..

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Babasiyla saglikli iliskisi olan kizlarin kalbinin yarisi babasindadir. Hayatinin esas oğlani zaman zaman hayat geregi arka planda kalmasi gereksr bile aslinda hep babasidir. Elin oglu rol calar dunya dongusu bunu gerektirdigi icin. Baba evine donmek, baba ocagindan cikmak, babasinin evinde sunlari gormek vs gibi bircok deyimin guvenini arkasina almistir haliyle daha gamsizdir ve dayanagi vardir. Ama babasinin varligi madden ya da manevi eksik kiz esas oglani hep duygusal seyler hissettigi adam yapar. Hayatinin tum eksiklerini ( duzgun bir kizsa) sevmeye calistigi adamda tamam gorur ve kaybetmemek icin her seyi yapar. Asiri baglanir ve guvenir. Icten ice de kaygili ve hassastir. Boyle kizlarin hayatindaki adamin normal erkeklerden cok daha adam olmasi gerekir bence ve buna deger de. Her seyin istisnasi var ve tum genellemeler yanlistir evet ama benim cok yakin cevremden izleninlerimin genel yorumu bu.

1|0
    0|0
  • Neden kuramasınlar onlar da insan

1|0
    0|0
  • Baba sevgisini daha çok karşı cinsten ariyolar diye düşünüyor duymuştum

2|0
    0|0
  • Kimseye kolay güvenemez herkesin onun gibi olabileceğinden korkabilirler eğer babası varsa ve iyi bir baba değilse

1|0
    0|0
  • Hayır. Benimde. Babam yanımda değil evet, ama çocukluğumu yaşadım babamla, ama sevgilim olsaydı ondan fazla bir beklentim olmazdı hani baba sevgisi gibi.. İkisini ayırt edebiliyorum

1|0
    0|0
  • Yani kurabilirler

1|0
    0|0
  • Hayır yaşamaz.

1|0
    0|0
  • Evet ben yasiyorum sahsen. d

1|0
    0|0
  • Sıklıkla