Yaşıtlarımdan ve hemcinslerimden nefret ediyorum?

Yaşıtlarım bana çok lanetli geliyor ya ben erkeklerle benden büyüklerle takılmayı seviyorum😃 sokakta bir kaç kız görsem şeytan gibi bakıyorlar içleri dışları şeytanlık resmen hiçbiri samimi değil. Yaşıtlarımın espri anlayışı yok, hepsi ergen gibi davranıyorlar. Özelliklede kızlardan nefret ediyorum ama içlerinden iyi kızlarda var tabi :) erkeklerin ortamı daha samimi mesele playstationa falan gidiyoruz😂 kızların işi gücü sevgili aşk meşk. erkek ortamı aşırı rahat ve kutsal ya😂 bu ilerde benim için bir sorun olabilir mi?😂

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• İleride sorun morun olmaz, sen gayet akıllı zeki düşünen algıları açık on numara bir kızsın...

Küçük bir kızken evde anasının dizinin dibinde bebeklerle değil, sokakta oğlanlarla top oynayan kızlar hemen her zaman en iyi eşler ve anneler olmuşlardır.

Yaşıtın kızlarla ilgili yaptığın tespitler tamamen doğru. Ama bu onların kötü olduğunu göstermez. Yaşları ve eğitimleri (yani eğitimsizlikleri) sebebi ile böyleler. Olgunlaşınca bahsettiğin saçmalıkları terk edecekler. Ama tabii ki bu gerçek, senin onlardan tiksiniyor olmanı haksız çıkarmaz.

Sadece şuna dikkat etmeni öneririm; genç erkek tayfa da genelde fazla duygusuz, biraz salak, kendini kanıtlama çabasındadır. O nedenle yine de erkek kankalarını da biraz dikkatli seçmeni öneririm.

Ve son bir tavsiye... Unutma ki sen bir kadınsın... Erkeklerle istediğin kadar takıl zarafetini, nezaketini, şıklığını, kadınsal çekiciliğini zedeleyecek kalıcı izler taşımamaya dikkat et. Bu küfür etmeme falan değil. Hal, tavır, hareket vs.

Eğer böyle giderse, gelecekte erkekleri çoğu hemcinsinden daha iyi tanıyan ama kadınlığını keşfettiğinde de kadınlığın da enfes bir şey olduğunu bilen süper bir kadın olacaksın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...