Sizce sorun gerçekten bende mi? Cevap versem başka vermesem başka?

Daha önce uc yerde calistim nedense daha ilk iki üç günden hiç kimse beni sevmiyor mesafeliydim kimseye zararım olmadi bulasmam kimseye patronlar azarlıyor bağırıyor çağırıyor hiçbirine cevap vermiyordum zoruma gitsede susuyordum üç kuruş için hatta bu en son çalıştığım yerde de patron beni güzelce basta ikaz etmek yerine azarlayip asagiliyordu cevap vermiyordum isime donuyordum sonra patron isten kendi çıkardı ailem ise sorunun bende olduğunu söylüyor ama ben cevap verip tartismiyordum onlarla sizce sorun bende mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yani, hangi konuda laf söylüyorsa ve o konuda sen haklıysan güzel bir şekilde olayı anlatmayı denemelisin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorun sende cevap vermediğin için daha çok sinirleniyorlar ve cana yakın değilde mesafeli olduğun için soğuk kendini beğenmiş cool gözükmeye çalışan salak gibi görüyorlar büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • 3ay

Cevap verirsem Kırarım iş büyür mesafeli olmaz isem arkamdan kuyu kazar ve herseyi yayarlar ben insanlar ile içli dışlı olmak zorunda değilim benimle konuşunca gulusunce ne geçecek eline uzak durmak çok mu zor

• 3ay

Çünkü insanlar ile konuşmaya başlayınca yüz buluyorlar gelip bana onun bunun dedikodusunu yapıyorlar ben gybet sevmedigini belirtince de Soğuyorlar ben patronlar ike giybet etmek istemiyorum mecbur muyum?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun onlarda patronlar her zaMan en iyisini ister en iyisini yaptığın zaman genede en iyisinin en iyisini yapmadığın için azar isitirsin sıkma canını

0|0
    0|0
  • Soğuk davrandığın için öyle yapıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...