Kızlar tipe bakıyor gerisi yalan 2. para doğru değil mi :D?

İnanın yakışıklı erkek görünce konuşması bile değişiyor ona göre davranıyorlar tipsizsen işini gördürür paranı yer sonra giderler yalansa söleyin kızlar :D

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• Tip yoksa hiç umrumuzda olmaz
    Para yoksa tipte umrumuzda olmaz çünkü bizim babamız sabancı annemizden böyle gördük. Bu cevabı vermemizi falan mı bekliyosunuz? Ya Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun. Senin kız kardeşin var mı bilmiyorum ama o ailenden böyle mi görüyor? Herşey tip değil. Herşey para da değil demek isterdim ama bu zamanda aile geçimdirmek zor ama paradan kastım çok çok zengin de değil. Şahsen ben bilgisiz cahil insanlara tahammül edemiyorum. Dünyanın en yakışıklı erkeği dahi olsa illgimi çekmez çünkü ben yanımda cahil insan taşımam bundan utanırım. Şimdiye kadar hiçbir sevgilimde öyle aman aman yakışıklı değildi ama hep bilgili kültürlü insanlardı. Bence bu mantığı bir kenara bırak sana bakmıyolar diye zaten parası olan tipi olan kazanıyoruz mantığına yatma.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam işte ilk baktığın tip 2. para sonuçta doğru demişim

• 3ay

Sonradan dedim ki bu cevabı vermemizi mi bekliyosunuz öyle değil yazdım adam akıllı oku öyle yorum yap

• 3ay

kızlar tipe bakıyorlar tipini begenmedikleri adamla konusmuyorlar ki adam karakterini nasıl göstersin...

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar ististanasız hepsi tipe bakar ha cok güzel bir kızdın manken gibi kabul ama kıza bakıyorsun tip hiç yok karakter hadi düzgün diyelim yanına cok yakısıklı bir adam istiyor karakteri olan adamıda sallamıyor şimdi gelde böyle birini iste sende o yüzden beyler sizde karşınızdaki kızda tip arrayın ve karakteride olsun öyle her kıza yüz vermeyin bundan sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Karakteriniz yoksa tipe bakılır normal.

0|0
    0|0
  • kalbine bakiyorum önce cürük degilse karakterine sonra görüntüsüne karaktersiz kötü bir adami hayatima almam yakisikli olsa ne olcak Adam kibirliyse görüyorum etrafimda hep bes para etmez hic biri

0|0
    0|0
  • haklısın yalan değil

1|0
    0|0
  • 1. Görünüş
    2. Karakter ve meslek (ikisi de aynı derecede önemli)

Gayet dürüstüm bu konuda...

0|0
    0|0
  • Tipe bakarım evet, ama kültür , zeka, espri seviyesi kurtarır. Para da tipi ve karakteri varsa sıkıntı olmaz. Ama tip ve para olmayınca elbette azalır. İnsanlar böyledir. Aşkta işte çıkar çıkar çıkar.

0|0
    0|0
  • Mesala diyelim 1. Tamam ama ilk para gelmiyor benim aklıma ne yapmayı sever fialn faceden yad adiger heaplarindan nelri takip edr sporcuyumu politikaciyimi neyse yani avam avam da zengin olmasina gerek yok ailesine düzgün baksin yeter zaten bir kisiyi ilk gordugunde ilk tipine bakarsin yüregini yarip da içine bakmak gibi bir şansin yok öyle degilmi

0|0
    0|0
  • Tipe bakmam paraya hele hic bakmam

0|0
    0|0
  • Mantıken sorduğunda herkes zaten 1-tip 2-para der ama aşk öyle bir duygu ki işin içine o girince hepsi geri planda kalabilir yani bu konuda büyük konuşmamak lazım

0|0
    0|0
  • çok yakışıklı olsa bile bakmaya bilirim beni çekmesi lazım 😊 oda imkansız 😋

0|0
    0|0
  • doğru valla :D

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmazsak çoğu öyle

0|0
    0|0
  • doğru hayır diyen var mı

0|0
    0|0
  • Yalan

0|0
    0|0
  • ama ben ilk içe bakarım çünkü tip geçiçi sonra para tip 3. plan

0|0
    0|0
  • Hayir ben eğitime bakıyorum

0|0
    0|0
  • Aşıksa ikisinede bakmaz. O dediğin çıkarcı kızlar 😄

0|0
    0|0
  • dogru ben de bu gruba dahilim ama yanlis yapiyoz kabul ediyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu bizim içinde geçerli. çok güzel bulduğun bir kızla konuşurken ne durumdasın?

1|0
    0|0
  • Aynen kanka

0|0
    0|0
  • hayır bence yanlıs bır dusunce :D

0|0
    0|0
  • Tipe ve paraya bakan kızlar s. kilip terkedilmeye mahkumdur herzaman. Bu vasıflara sahip cogu erkekde bunu yapar bunu bildiği için. Ve kızımız sonuc olarak adam gibi adam yok demeye baslar daha sonra.. . D

0|0
    0|0
Yükleniyor...