Mutlu olmak icin bazi seyleri gormezden gelebiliyormusunuz?

Ailenizin, esinizin, arkadaslarinizin hatta tanimadiginiz insanlarin yaptiklarini, soylediklerini gormez/duymazsak ancak mutlu olabiliriz. Kimler basarili bu konuda? :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim onların yaptıklarına\ söylediklerine üzülmem bir başkası için bir anlam ifade etmediğini anladığımdan beridir kötü, moral bozucu, enerji düşürücü... cümleleri yok sayıyorum. Yok saydığımdan beridir de gayet mutlu, pozitif, enerji dolu, huzurlu bir birey oldum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayat kısa. Alttan almakta her zaman fayda vardır. Bakarsınız ya biz yokuz ya sevdiğimiz. Sonradan ahlar vahlar etmenin anlamı yok. Kaybetmeden kıymetini bilmek lazım herşeyin

1|0
    0|0
  • Evet cok guzel yaparim o isi

0|0
    0|0
  • Yalnız yaşadığım için keşke bir ses duyabilsem diyen biriyim.
    Onun için görmeden gelmek gibi bir durumum söz konusu değil.

0|0
    0|0
  • Ben bunu yapabldgme eminim birilerini takarak geciremem hayatımı zamani gelince ölecek olan benim ben üzülüp takıntı yapinca ya da mutsuz olunca dunya dönmesini durdurmaz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Gormesek bile izi kaliyo

0|0
    0|0
  • Her zaman değil herseyin bir sınırı vardır

0|0
    0|0
  • Görmezden gelemem ailem arkadaşım komşum sevdiğim insanlar mutlu değilse bende mutlu olmak istemem eksik olsun o mutluluğum isteyen alsın kendine...

0|0
    0|0
  • Ben değilim

0|0
    0|0
  • evet bazen görmemk gerekiyor bir şeyleri bizde birer melek değiliz sonuçta

0|0
    0|0
  • Çok başarılı olduğum söylenemez Akrep burcuyum kolay kolay geri vites yapmam

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • Ben artık yeterince başarılıyım bu konuda.

0|0
    0|0
  • evet mutlu olmak ıcın bazı seylerı gormemezlıkten elmek gerek

0|0
    0|0
  • mutlu?
    mutlu sadece eskiden bir akü reklamı falan vardı reklamlarda baska bişey gelmiyor aklıma mutlu kelimesinde
    ha bir de mutlu diye bir cocuk vardı ilkokulda o kadar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...